שרון הקמן, נומורולוגית.

כמה מילים על עצמי…

שלום, שמי שרונה.

לנומרולוגיה הגעתי "כמעט במקרה", במקביל לקריירה עשירה בתחום עיצוב הפנים. אלא שכפי שהחיים מכתיבים אין באמת מקריות. הדברים כתובים מראש. והם כתובים, כפי שלמדתי אחרי שנים של התעמקות, בתעודת הזהות של כל אחת ואחד מאיתנו.

לפני כ-20 שנים, בעקבות אירועים אישיים גיליתי בעצמי כוחות מיוחדים. בעקבות הדחף הזה פיתחתי שיטה ייחודית ובלעדית לי בנומרולוגיה. השיטה שלי מבוססת על ניתוח של מספר תעודת הזהות – שניתן לכל אדם מיד לאחר לידתו ומלווה אותו למשך כל חייו ולאחריהם.

השיטה הייחודית שלי: ניתוח מספר הזהות

כאמור, אני יועצת על בסיס מספר תעודת הזהות, באופן אישי לאנשים פרטיים ולארגונים, מעבירה קורסים וסדנאות לקבוצות שונות, אם במסגרות מצומצמות ואם בקבוצות של עד 20 משתתפים וכמו-כן מרצה בכל רחבי הארץ בפני בפני קהלים שונים.

מספר תעודת הזהות הוא המספר הנומרולוגי החשוב ביותר. יחד עם זאת, ישנם מספרים חשובים נוספים (למרות שלמספר הזהות יש כאמור ערך גדול יותר ללא השוואה). אחד המספרים הוא זה שנגזר משמו של האדם ויש לו ערך נומרולוגי רב. הערך הנומרולוגי של שמי, שרונה, הוא: 3. מאחר שאני עוסקת בנומרולוגיה מצאתי לנכון להתייחס אליו על קצה המזלג.  השם הזה, שרונה, מייצג אנשים יצירתיים שגורלם קשור במזל ושפע. הם גם מאד רגשניים ואופטימיים, בעלי אישיות לבבית, נעימה ומסבירת פנים.   ליבם של בני מספר זה המבוטא בשם שרונה, הוא רחב ובהיותם אנשים חברותיים ואוהבי אדם הם מושכים אליהם אנשים אחרים, שעבורם הם יוצרים קשרי חברות חזקים. בתכונות עם יכולות תקשורתיות גבוהות, שגם בהן מסייעות לתקשורת בינאישית גבוהה.

סיפרתי לכם עלי, גם כדי להגיד שאני כאן בשבילכם – וממקום של אמפטיה עמוקה לדברים שאתם עוברים.

לימודי נומרולוגי בשיטת שרונה הקמן, נומרולוגית