אסור להשאיר את בחירת המקצוע או הקריירה ליד המקרה

לבחור קריירה: החלטה שקובעת את הגורל

ללא ספק, בחירת קריירה היא החלטה הרת גורל. קביעה זו מתייחסת להיבטים שונים של החיים: מבחינת ההשכלה, מבחינה כלכלית וגם ריגשית.

לבחור קריירה, או מקצוע לעתיד זוהי משימה קשה. כל החלטה פירושה הסתעפות של בחירות אחרות ו

נניח שאדם מסוים יבחר באופן שיכלי שמבחינה כלכלית טוב ונכון לו להיות רופא שיניים, אבל אין זה מתאים לו מבחינה ריגשית – הוא עלול להכשל. זאת, מאחר שבטווח ארוך הבחירות האלה משפיעות – ולא לטובה.

מדובר אם כך, בבחירה מהחשובות ביותר בחיינו. לכן, חשוב מאד לקבל את ההחלטה אחרי מחשבה מעמיקה, בדיקה של החלופות השונות וייעוץ – הרואה מעבר לדברים ה"רגילים", כלומר התייעצות נומרולוגית. ייעוץ כזה שיצביע על הכיוון הנכון לך, לבן או לבת משפחה המתלבט/ת לגבי הדרך הנכונה בחיים.

כל אדם עומד בשלב כזה או אחר בפני הכרעה גורלית ובמרבית המקרים יש לבטים קשים במה מתאים לו לעסוק ומהי הקריירה שמתאימה לו.

לבחור את הקריירה הנכונה

חשוב, בראש ובראשונה, עד כמה שזה נשמע פשטני ומובן מאליו, לבחור את הקריירה הנכונה! העתיד הכלכלי שלנו ורמת החיים מושפעים באופן ישיר מן ההחלטה על הקריירה שלנו.

ליכולת הכלכלית שלנו יש קשר מיידי לאפשרויות שלנו להעניק למשפחתנו רווחה בכל המישורים: בית, קניות, חיים ללא מחסור ואף עתיד כלכלי מובטח לילדים.

בחירת קריירה וחשיבותה לפיתוח האישיות

הקריירה היא גורם מפתח לא רק מבחינה כלכלית, אלא גם במישור השיכלי וההתפתחות האינטלקטואלית שלנו ועד כמה היא מסייעת לנו להתפתח למומחים בתחום העיסוק שלנו ויכולתנו להשתמש במומחיות זו גם לטובת אנשים אחרים ואפילו לתרום לחברה.

השיקולים הללו בעת בחירת קריירה, הפסקתה או המשכה, צריכים לעמוד בפני האדם לפני קבלת ההחלטה שתשנה את חייו, כנראה לתמיד.

לא רק רמת ההכנסה חשובה בזמן בחירת קריירה 

 ההשפעה על האושר המשפחתי החשיבות העצומה של בחירת קריירה נכונה היא לא רק במישורים המעשיים של כסף, רכוש והעדר דאגות כלכליות, אלא גם במה שמסלול קריירה תורם לנו מבחינה ריגשית ורוחנית.

שביעות רצון ואפילו הנאה במקום העבודה יוצרים בסופו של דבר אדם מרוצה גם בחיים שמחוץ למקום העבודה – זה אומר שאדם החוזר הביתה ומחייך למשפחה, יוצר גם שם אווירה נעימה.

לעומת זאת, חישבו על המצב בביתו של אדם החוזר עם סבר פנים קשה ואומלל. בסופו של דבר, האדם מביא איתו הביתה את החוויות שלו ממקום העבודה – הוא מביא איתו את הרגשות החיוביים ולהבדיל, את הרגשות והחוויות השליליות.

לסיכום,  לאור כל הגורמים שמניתי, שמדגישים את  המשמעויות הכבדות מן ההחלטה על הקריירה, חשוב מאד לקבל ייעוץ לגבי הקריירה הנכונה. אני מזמינה אותך לבדוק את המספרים ובמיוחד את מספר הזהות. זאת, כדי לוודא שבחירת הקריירה שלך או של היקרים לך, תהיה נכונה, ושתגרום גם בטווח המיידי וגם בטווח הארוך לאושר, סיפוק ורווחה כלכלית.

ליצירת קשר: 052-3-500544