על ילידי חודש יולי

 על ילידי חודש יולי – הכל או כמעט הכל

במאמר הזה אני רוצה לספר לכם הכל על ילידי חודש יולי, או כמעט הכל… לא נדבר כאן על המזל המיוחד של החודש הזה, שבו חלים שני ימי עצמאות מאד חשובים. מדובר בזה  של שתי מעצמות גדולות, ארה"ב, החוגגת את יום העצמאות שלה ב-4 ביולי ובצרפת, החוגגת ב-14 ביולי. לעומת זאת, נדבר כאן על מהותו של החודש ומה מתלווה ל"דיוקן" של ילידי חודש זה.

חודש יולי מייצג  אינטואיציה, היסוסים, רגישות יתר, אנליטיות, דיסקרטיות ותמיכה באחרים. ילידי החודש מושפעים מאד ממספר 7 הרוחני. הם בורכו באינטואיציה גבוהה, ראיה על חושית ולרבים מהם חלומות מקדימים על העומד להתרחש. הם נמשכים לנסתר והרוחניות מהווה חלק מחייהם למרות שלא יודו בזה. אם אתם רוצים לדעת עוד על ילידי חודש יולי, הנה לכם: הם חרוצים, אמיניעל ילידי חודש יולים, ישרים, כנים, רחבי לב, מנומסים ונגישים בקשריהם עם האחרים. הם גם סנטימנטליים, דיסקרטיים, אוהבי חופש תנועה, אנליטיים וחדים מאד, מסורים לבני משפחתם וקרוביהם ויחלצו להגנתם במסירות גבוהה. זאת, עד כדי התרוקנות פיזית ונפשית. בדרך-כלל, הם שקטים עם נוכחות מרגיעה המשפיעה על האחרים אלא אם משהו טורד את מנוחתם.

יחד עם כל התכונות המצוינות שלהם, יש לשים לב: אמנם הם סלחנים אך, אף הם פעם לא שוכחים. שימו לב גם לכך שהם בעלי כושר התבוננו ת מופלא: הם אוהבים להתבונן בזולת, לנתח את אישיותו ולברר מה מסתתר מעבר לחזותו החיצונית.

על ילידי חודש יולי והדואליות שלהם

אם תרצו לדעת על ילידי חודש יולי משהו מהותי, עליכם לדעת כי הדואליות משחקת תפקיד בחייהם.  קיימת בהם מידה רבה של סרקזם וציניות הגורמת לעיתים לאנטגוניזם גם מאלה שאוהבים אותם. מאידך גיסא, הם ביישנים, פגיעים ורגישים. הם לא אוהבים דברים לא הגיוניים ושטותיים. מנגד, נוטים ילידי חודש זה להססנות וחוסר החלטיות. הם דאגנים ביחס לעתיד. מצד שני, מנגד רבים מהם הרפתקנים ולוקחים סיכונים. הם בעלי נטיה למצבי רוח והם חששנים ולעיתים הפכפכים ובלתי צפויים.

על ילידי חודש יולי – עוד משהו…

ועוד משהו על ילידי חודש יולי: הם עובדים בשלל תחומי הרפואה, במעבדות, במחקרים, כמוזיקאים, יועצים, מורים, משאבי אנוש, מטפלים ועוד.
מאחלת לכולנו חודש מבורך ומוגן, פורץ דרך ומהנה.