ניתוח שם – לילך

ניתוח השם – לילך

(שם המשפחה נכלל בניתוח,

אך הוא חסוי כדי לשמור על הפרטיות)

הנה הניתוח כפי שהועבר ללילך (בהשמטת שם המשפחה)

שלום לילך,

תודה על פנייתך ואשמח לעזור ככל שאוכל כאן.

הניתוח שתקראי כאן ומיועד עבורך בלבד.

אני מדגישה שהניתוח מבוסס על השמות שנתת.  כל שינוי של השם (אם מבחירה של כינוי או החלפת שם באופן עצמאי או לאחר הנישואים) משפיע על התוצאה בדומה לאימרה "משנה מקום משנה מזל", שלמעשה כאשר משנים כתובת – שהיא בעצם שינוי מספר הבית וכו', מספרים הקשורים בחיינו.

בנומרולוגיה לכל אות יש ערך מספרי, כפי שאת בוודאי יודעת. לכן אם נבדוק את השם שלך יהיו הערכים המספריים של השם הפרטי ושם המשפחה, כפי שאפרט מיד.

לילך  =  30+10+30+20

מאחר שהאפסים לא נכללים בחישוב, זה יהיה 3+1+3+2. מחברים ומקבלים את המספר 9 

שם המשפחה (חסוי, אך אלה הערכים הנומרולוגיים שלו) = 2+50+4+6+4 כלומר 2+5+4+6+4.  התוצאה היא 21. מחברים את שתי הספרות 2+1 ומקבלים את המספר  3

יש כאן שני מספרים:

1. המספר של השם הפרטי: 9

2. המספר של שם המשפחה: 3

המספר 9 אומר עלייך שאנשים מחפשים אצלך את החמלה, הפרספקטיבה הרחבה, ההבנה. הם ינסו להוציא ממך את הטוב ביותר עבורם, אבל גם במצבים שהם מעבר לשליטתך. בשם שלך מופיעה פעמיים האות "ל" – ולכן יש עוצמה גדולה יותר למה שאומר לך המספר 9.

המספר 3 מציין שאנשים מחפשים אצלך חדוות-חיים, שמחה רומנטיקה, יצירתיות והתלהבות שמשפיעה עליהם ככל שהדימיון והיצירתיות שלך גדולים יותר. גם כאן מופיעה אצלך אות כפולה, "ד", ובהתאם, יש עוצמה גדולה יותר למה שאומר לך המספר 3. 

חשוב ומרכזי יותר הוא הצירוף של שני המספרים של השם – והוא למעשה מספר הגורל שלך,

מספר הגורל מתאר למעשה את התכלית ל חייך, את המטרה העיקרית של היותך כאן והסיבה לחייך. הוא גם יתן לך את ההכוונה למה הדבר הטוב ביותר לעשות ולהשיג בו את התוצאה הטובה ביותר מבחינתך. מספר הגורל מבטא את מה שאת צריכה להגשים באופן העמוק והמלא – לא את המאוויים והרצונות האישיים, אלא את התכלית שלשמה הגעת אל העולם ולכן זוהי ההגשמה האמיתית שגם תביא את הסיפוק העמוק ביותר.

מספר הגורל שלך, לילך, הוא 3 (החישוב הוא כאמור חיבור של שני השמות שלך: 9+3=12  ואח"כ 1+2).

מה אומר אם כך מספר הגורל שלך?

את אדם מרתק לילך. מספר הגורל קובע לך את הצורך לבטא את היצירתיות שלך ואת כוחות הדימיון שטבועים בך בדרכים שונות, כמו אמנות, חיפוש וטיפוח היופי והבטע. חשוב שתבטאי את המרכזיות של הרומנטיקה בחיים שלך ושתתעלי אותה לכיוון של אהבה ושמחת חיים פורצת. עם הכוחות האלה שלך את צריכה שהראש שלך "ימריא" במחשבה יצירתית, אבל זהירות, את עדיין צריכה להשאר עם הרגליים על הקרקע כדי לא להסחף יותר מדי. כל העושר היצירתי שבתוך הראש שלך יכול להיות מופנה אל חיי המציאות ולחוויות אמיתיות ואת כל זה את יכול לממש באמצעות האמנות לסוגיה, אם זה באמצעות ציור, או מוסיקה, תיאטרון ומשחק, לכתוב שירה או ממש לשיר ועוד ועוד – ככל שהנפש הרומנטית שלך יכולה לפתח. אם יש ציווי אחד ברור שעולה ממספר הגורל שלך לילך, זה שאתה צריך לאהוב את החיים – והם יאהבו אותך בחזרה.

לילך, בעזרת הניתוח הזה שמבוסס על שמך קיבלת נתונים חשובים. עם זאת, כפי שוודאי הבנת, הניתוח הזה נכון לגבי כל האנשים שיש להם את המספרים שהשם שלך מייצג. אבל יש מספר אחד שמייצג רק אותך בלבד: מספר הזהות שלך. אוכל לענות על השאלה שלך, לגבי העבודה, בעזרת ניתוח מספר הזהות שלך – וניתוח כזה מצריך עבודה ארוכה ומורכבת והיא בתשלום. אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר בטלפון (052-3500544 – לא בחג ובשבת), או לחצי כאן כדי לשלוח אלי מייל כדי לקבוע פגישת ייעוץ אישית ואין לי ספק שתצאי ממנה נפעמת ומחוזקת, כמו כל כך הרבה אנשים שהיו אצלי לאורך השנים. 

אני מזמינה אותך כמובן "לשוטט" כאן באתר שלי (את כבר נמצאת בו למעשה) ולקרוא עוד דברים רבים על העולם המופלא של הנומרולוגיה ובמיוחד על הכח העצום של מספר הזהות.

אני מזמינה אותך גם לדף הפייסבוק שלי הנומרולוגיה של שרונה

בברכה,

שרונה.