נומרולוגיה - משמעות המספרים

נעסוק במאמר כאן במשמעות המספרים בנומרולוגיה ואיך ניתן למצוא מידע רלוונטי עפ"י ניתוח השם, תאריך הלידה ומעבר לכך, ניתוח של מספר הזהות. כאמור, הנומרולוגיה, כשמה, עוסקת במספרים ומטבע הדברים, המספרים הם אבן היסוד. הנומרולוגיה מקדישה מקום נרחב לכמה מספרים חשובים, בהם כפי שציינתי, תאריך הלידה ושמו של האדם (הערך המספרי שלו) ועוד.

מספרים האלה מאפשרים לקבל מידע רב וחשוב על האדם, עברו ועתידו. עם זאת, כפי שגיליתי בעבודה של שנים רבות, המספר החשוב ביותר  מספר תעודת הזהות. מספר מרכזי זה אני מנתחת בשיטה ייחודית שפיתחתי.

נומרולוגיה - משמעות המספרים

אם כך, כאשר אנו מדברים נומרולוגיה, אנו מדברים למעשה על משמעות המספרים.

לאורך ההיסטוריה התפתחו תורות שונות להסברת החיים ומשמעותם. לצידן צמחו תורות ניסתר בעלות כלים שונים לפיענוח המיסתורין. תורות אלה נוצרו והתפתחו בכל מקום, במזרח ובמערב. תורות אלה שיגשגו או דעכו, אבל אף אף פעם לא נעלמו. הן תמיד חזרו ופרצו אל פני השטח. זאת, משום שהן ידעו לספק הסברים שתחומים מדעיים, במרכאות ובלי מרכאות, לא יכלו לספק. 

מקומה של הנומרולוגיה בעולם הקסום, שחבוי מן העין, הוא חשוב ביותר. העולם בנוי ממספרים והנומרולוגיה "מתרגמת" אותם עבורנו ומספקת לנו מידע צדדים השונים של החיים. זוהי הסיבה שפעמים רבות אני נוהגת להציג את ההרצאות שלי  בשם "על מספרים ואנשים". 

ואכן, באמצעות המספרים מתקבלות תוצאות מדהימות. הן באות לידי ביטוי בכל מפגש, בין אם אישי ואם ברמה הקבוצתית.

אני עוסקת בנומרולוגיה כבר יותר מעשרים שנה ובמהלכן פיתחתי , לצד העיסוק בצדדים ה"מסורתיים"  של הנומרולוגיה, שיטה ייחודית שלי,  בתחום זה המבוססת על ניתוח מספר תעודת הזהות, מספר מיוחד שחשיבותו עצומה מאחר שהוא מספר השייך אך ורק לאדם אחד, מרגע לידתו ולמעשה, לנצח. זאת, מאחר שהמספר הזה לא מוחזר למערכת – ולא ניתן לאחר, גם לאחר לכתו של האדם לעולמו.

נומרולוגיה משמעות המספרים –  גישות שונות

תחת הלשונית הזו  ("הכל על נומרולוגיה") תוכלו למצוא את משמעות המספרים בנומרולוגיה, כפי שהם מתבטאים בשורה של מספרים חשובים. כאלה הם שמו של האדם (אחרי המרה למספר),  "מספר השנה האישית", "מספר נתיב החיים", "מספר הקארמה" ועוד.  נומרולוגיה משמעות המספרים, היא אם כך תחום רחב של שיטות ואפשרויות שונות לניתוח נומרולוגי של מספרים, באופן שמאפשר לנו לבחון את חייו של האדם ולאבחן את הצפוי לו בעתיד הקרוב והרחוק. אני מזמינה אתכן לחוות את המפגש עם עולם מרתק זה בייעוץ בפגישה אישית, או באמצעות הרצאות, סדנאות וערבים שונים.