משמעות השם

ניתוח נומרולוגי של שם האדם נועד לתת משמעות נומרולוגית לשם ועל בסיס זה לתת ייעץ נומרולוגי.

כאשר אנו מתייחסים אל אדם כלשהו ופונים אליו בשמו הפרטי, אנו לכאורה רק מציינים אותו לעומת אנשים אחרים. למעשה, שם ניתן כדי "לסמן" אנשים ובכך קל לסייע להבחין בינהם.

אולם,  למעשה, מבחינה נומרולוגית בשם עצמו יש הרבה יותר. ואכן, פירוש נומרולוגי של שם האדם מעניק לנו מידע רב לגבי חייו. הסידור הספציפי של האותיות, מיקומם והיחס ביניהן יוצרים תדרים אנרגטיים מיוחדים. תדרים אלה מכילים את המידע הצפון של אותו אדם. בין השאר חבויים בשם האדם, חוויותיו לטוב ולרע. זאת ועוד, ניתן לראות את הפסגות השונות שהוא קשור אליהן  ומשליכות על מאורעות שונים בחייו. נוכל לדעת מתי יקרו האירועים המרכזיים בחייו וגם על היחסים הפנימיים בין האותיות בשם האדם.

משמעות השם: לכל אות יש ערך

כדי, אכן, למקד את כל המידע החבוי בתוך אותיות שמו של האדם נדרש מאמץ וידע. משום כך, כדי להבין לעומק מה משמעות השם, דרוש  מיפוי מלא של האותיות ומציאת היחסים הפנימיים ביניהן. זאת, מאחר שיש חשיבות רבה לאופני ההופעה הללו, בדיוק כמו שהם חשובים באיבחון תאריכי הלידה. הסידורים השונים של האותיות בתוך השם יוצרים קודים ייחודיים לאותו השם. הקודים הללו מלמדים לאילו קבוצות אנרגטיות הם משתייכים. כאשר אנו יודעים מהן קבוצות אנרגיה אלו נוכל לדעת מהן התכונות המיוחדות להן. 

משמעות השם: צירוף האותיות יוצר "יישות" חדשה

בנומרולוגיה בוחנים כל אות בפני עצמה. בדרך זו מקבלים את התכונות והמצבים שהאות יוצרת עבור אותו אדם.

כל אות אמנם עומדת בפני עצמה, אולם האותיות הספציפיות מצטרפות לקבוצת אותיות. משום כך, התכונות האינדיבידואליות של כל אות אינן עומדות יותר בפני עצמן. במקום זאת הן יוצרות "יישות" אחרת של תכונה או תכונות. מכאן, שהשיקוף של קבוצת האותיות יהיה של מצבי חיים, חוויות וגורלות שונים. מצב זה דומה לקבוצה אקראית של אנשים. כל אדם בפני עצמו הוא בעל תכונות ייחודיות. אולם, כאשר בודקים את אוסף האנשים הזה, מגלים שיש להם כקבוצה, ערכים ותכונות שהן יותר מהסך הכל של התכונות והכישורים האינדיבידואליים של כל אחד מחברי הקבוצה.

רוצה לדעת מה אומר עלייך השם שלך?

התקשרי אלי לקבוע פגישה ואספר לך הכל!

שרונה 052-3500544