משמעות השם | מה פירוש השם הפרטימשמעות השם | פירוש השם הפרטי

משמעות השם | פירוש השם הפרטי: כאשר אנו מתייחסים אל אדם כלשהו ופונים אליו בשמו הפרטי, אנו לכאורה רק מציינים אותו לעומת אנשים אחרים, ש"מסומנים" ע"י שם אחר וכך קל לנו להבחין בינהם.

אולם, לאמיתו של דבר, משמעות השם ופירוש השם הפרטי של האדם, יעניקו לנו מידע רב לגבי חייו. הסידור הספציפי של האותיות בתוך השם, מיקומם והיחס ביניהן יוצרים תדרים אנרגטיים מיוחדים שמכילים בתוכם את המידע הצפון של אותו אדם, כמו למשל חוויות חייו, הפסגות השונות שהוא קשור אליהן ומשליכות על מאורעות שונים בחייו, מתי יקרו האירועים המרכזיים בחייו וגם על האופן שבו האחרים רואים אותו ומה הם מצפים ממנו.

היחסים הפנימיים בין האותיות בשם האדם

כדי אכן למקד את כל המידע החבוי בתוך אותיות שמו של האדם וכדי להבין לעומק מה משמעום השם, יש לערוך מיפוי מלא של האותיות ולמצוא את היחסים הפנימיים ביניהן. זאת, מאחר שיש חשיבות רבה לאופני ההופעה הללו, בדיוק כמו שהם חשובים באיבחון תאריכי הלידה.

הקבוצות האנרגטיות בתוך השם

הסידורים השונים של האותיות בתוך השם יוצרים קודים ייחודיים לאותו השם ומלמדים לאילו קבוצות אנרגטיות הם משתייכים – ומהם הם מקבלים את התכונות המיוחדות לאותן קבוצות אנרגיה.

הקבוצות בשם האדם מעבר לאותיות הבודדות

ברור, איפוא, שכאשר אנו בוחנים שם מסויים, נניח שאנו רוצים לבדוק מה משמעות השם יוסי, או פירוש השם טל, או מה מסתתר מאחורי השם אביגיל, ומוצאים שהוא בנוי מקבוצה של אותיות, אנו בוחנים כל אות בפני עצמה ומקבלים את התכונות והמצבים שהיא יוצרת עבור אותו אדם. אולם, המעניין הוא, שכאשר אנו מגלים את האופן שבו האותיות הספציפיות מצטרפות לקבוצה ייחודית, התכונות האינדיבידואליות של כל אות אינן עומדות יותר בפני עצמן והן יוצרות "יישות" אחרת של תכונה או תכונות – ומכאן, שהשיקוף יהיה של מצבי חיים, חוויות וגורלות שונים.

מצב זה דומה לקבוצה אקראית של אנשים, שכל אחד מהם הוא בעל תכונות ייחודיות משל עצמו, אולם כאשר מאפיינים את הקבוצה כולה, אנו מגלים שיש לה, כקבוצה, ערכים ותכונות שהן יותר מהסך הכל של התכונות והכישורים האינדיבידואליים של כל אחד מחבירה.

מה נמצא בניתוח השם?

מה נוכל אם כן למצוא בעזרת שם האדם וצירופי אותיותיו? נוכל לאתר את ההתנהלות של חיי האדם, לרבות בחירת בן/בת הזוג, מסלול הלימודים, יכולת הפרנסה, בחירת הקריירה, בריאותו ועוד.