נומרולוגיה משמעות המספרים

החיים בצבע

החיים בצבע

המאמר הזה, על נומרולוגיה משמעות המספרים, או מה שאני אוהבת לקרוא בשם "על מספרים ואנשים", עוסק כמובן בקשר שבין הנומרולוגיה לבין החיים ואכן, החיים הם מיסתורין המעסיק את האנושות עוד משחר דברי ימי האדם. לא פלא אם כך, שלאורך כל ההיסטוריה התפתחו תורות שונות להסברת החיים ומשמעותם. לצידן צמחו תורות ניסתר בעלות כלים שונים לפיענוח המיסתורין ואין זה משנה היכן נוצרו תורות אלו, אם במזרח ואם במערב. תורות אלה שיגשגו או דעכו, אבל אף אף פעם לא נעלמו. הן תמיד חזרו ופרצו אל פני השטח, מסיבה אחת פשוטה, הן ידעו לספק הסברים שתחומים מדעיים, במרכאות ובלי מרכאות, לא יכלו לספק.

על הרצף שבין "מדעי" ל"לא מדעי"

העשורים האחרונים הצטיינו במגמות קוטביות: מצד אחד זינוק במדעים המדוייקים ובטכנולוגיה העילית מצד אחד ומצד שני  פריחה בתחומים ה"בלתי מדעיים" העוסקים בנפש, בחשיפת העבר והפרעות מהלכי החיים התקינים על בסיס תורות שונות ותיקון הליקויים באמצעות הצבעה על נקודות החולשה הנחשפות באופן זה. פריחת התחומים הללו, בתוכם הנומרולוגיה – העוסקת במשמעות המספרים,  לא יכולה היתה להתרחש ולהתפתח אלמלא התוצאות המוכחות והעברת  המידע על כך מפה לאוזן.

כלים אלטרנטיביים

 לאורך השנים התמחתי בייעוץ אישי וקבוצתי, באמצעות כלי אבחוניים אלטרנטיביים, לרבות נומרולוגיה ובמתן הרצאות וסדנאות לקהלים שונים.

 בשנים האחרונות, לצד העיסוק בצדדים המסורתיים של הנומרולוגיה, פיתחתי שיטה ייחודית בתחום זה המבוססת על ניתוח של המספר האישי הצמוד לכל אדם. התוצאות המדהימות של שיטה זו באות לידי ביטוי בכל מפגש, בין אם אישי ואם ברמה הקבוצתית.

 ההרצאות שאני מעבירה בפני קהלים שונים זוכות להצלחה רבה, גם במקרים שבהם הגישה הראשונית של הקהל  היא סקפטית. הצלחת ההרצאות נובעות מן האופן הדינמי שלהן, המותאם באופן מובחן לקהל הספציפי שאליו מכוונת ההרצאה. התפיסה שעומדת מאחורי כל הרצאה היא יצירה של אירוע, שלא נועד להציג מידע יבשושי על הנושא המדובר, על חוויה כוללנית המשתפת את הקהל ומערבת אותו באופן סוחף – כחלק אינטגרלי וסינרגטי.  התוצאות הן מיידיות, מאחר ששיתוף הקהל חושף סיפורים אישיים ברמות מורכבות שונות – דבר המעורר את המשתתפים, גם אלה שהיו קודם לכן ספקניים, לחשיבה מחדש על אנשים ומספרים ועל משמעות המספרים, או הקשר המיסתורי שמאחורי המספרים, המשמשים סימני דרך בחיינו ולא פעם תמרורי אזהרה.

לסיכום, נומרולוגיה משמעות המספרים – היא אם כך תחום רחב של שיטות ואפשרויות שונות לניתוח נומרולוגי של מספרים, באופן שמאפשר לנו לבחון את חייו של האדם ולאבחן את הצפוי לו בעתיד הקרוב והרחוק. אפשר לחוות את המפגש עם עולם מרתק זה באמצעות הרצאות, סדנאות וערבים שונים – אך אפשר גם לקבל ייעוץ במפגשים אישיים.

Fotolia_36455747 - run for life2

 החיים הם מירוץ – ואין זו קלישאה. אלא שזהו מירוץ מכשולים. רק אם נדע לזהות אותם, נוכל להמנע מהם.