מספר נומרולוגי

מה זה מספר נומרולוגי ?

המספרים של הנומרולוגיה:  

הנומרולוגיה, כפי הפירוש של המילה ("תורת המספרים") מבוססת כידוע, על מספרים. כלומר, חייו של האדם מתבטאים באמצעות הספרות הללו, מ-1 ועד 9 (וכן גם שני מספרים עוצמתיים: 11 ו-22 ובמקרים מסויימים גם 33).

מספר נומרולוגי - מהו מספר נומרולוגיכל אחת מהספרות מ-1 עד 9, היא, כאמור, בעלת משמעות נומרולוגית ויש לה חשיבות. אולם, לא כל מספר הוא בעל אותה רמת חשיבות ולא כל מספר הוא מספר נומרולוגי. כאשר אנו מתייחסים למספר נומרולוגי אנו מתייחסים למספר מיוחד שקשור לאדם ספציפי ומשמש לניתוח הנומרולוגי שלו. ישנם כמה מספרים כאלה ובחלק זה של האתר  תוכלו לפגוש כמה  מספרים נומרולוגיים חשובים, האופפים את האדם מרגע לידתו ומשפיעים על מהלך חייו.

מספר נומרולוגי – האפשרויות השונות כפי שתראו, מספרים אלה מכוונים, משפיעים ומפעילים את האדם לאורך כל חייו.

כדי לקבל את המידע המעניין אתכם, לחצו כאן,  או לכו אל התפריט הראשי, בחרו בלשונית "הכל על נומרולוגיה"  ולחצו עם העכבר על הנושא המבוקש מתוך הרשימה הנגללת שתיפתח בפניכם. אפשרות אחרת היא  ללחוץ  על אחד הקישורים, כאן מתחת,  ותועברו לדף המבוקש:

       אלה המספרים החושפים את אישיותו של האדם ומתארים את הנקודות המרכזיות הקשורות בו בתחומים שונים.

        קיראו מהי באמת משמעות השם הפרטי (באופן כללי) ואף תוכלו למצוא ניתוח של שמות פרטיים רבים.

 גם כאן ניתן יהיה לחשב את המספר של השם וללמוד מן המידע האישי.

       זהו מספר עוצמתי ובעל השפעה רבה על החיים.

        גם מספר זה הוא מספר נומרולוגי חזק, שחשיבותו הגבוהה היא ביכולת לתת לאדם כלים ראשוניים לאופן ההתנהלות שלו בעולם על בסיס ההכרה שלו בתכונות הייחודיות שלו.

       מבחירה פרטית שלי, אינני עוסקת בייעוץ בנושאי בריאות ובכל שאלה העוסקת במצב רפואי אני ממליצה ללכת לאיש מקצוע. יחד עם זאת, המספרים האישיים (1 עד 9) מצביעים על מאפיינים ייחודיים מבחינה בריאותית לכל אחד מן המספרים.