מספר מטרת החיים

מספר מספר מטרת החיים – מה הוא אומר עליך

מספר מטרת החיים הוא אחד המספרים החשובים בנומרולוגיה והחשיבות הגבוהה שלי היא ביכולת לתת לאדם כלים ראשוניים לאופן ההתנהלות שלו בעולם על בסיס ההכרה שלו בתכונות הייחודיות שלו, בין אם מדובר בעזרה במתן עצה ואם במתן סיוע חומרי, או תמיכה רגשית. כדי  לדעת מהו  מספר מטרת החיים יש ללחוץ על המספר שלך:

המספר 1

המספר 2

המספר 3

 מספר 4: מטרת חייך היא עבודה ויעילות. מאחר ואתה פרגמטי ושיטתי נוטה לעבוד לאט לכן אתה מפספס דברים חשובים בדרך. המטרה היא לפעול במהירות, ביעילות בזריזות וללא היסוס כדי להיות רלוונטי בעבודה אותה אתה צריך לעשות.

מספר 5:  מטרת חייך כאן היא להיות גמיש מחשבה, תנועה וחופש. אתה מיחידי הסגולה שיש להם גמישות מחשבתית מהולה ביצירתיות וקסם אישי אשר פותח להם דלתות. לך אסור להיות כבול בשום מסגרת לוחצת שמונעת ממך את חופש התנועה והדיבור.

מספר מספר מטרת החיים – מ-6 ועד 9

מספר 6: מטרת חייך היא היופי, השיתוף,האהבה, הבית ולקיחת האחריות על חייך ודבריך. אתה נוטה להיות די מפונק ודרמטי ולעיתים אפילו קטנוני. מטרתך כאן היא לתת ולקבל אהבה ללא תנאים.

מספר 7: מטרת חייך כאן היא לשחרר את ההיסוסים הלבטים והמופנמות הקיימים בתוכך. להתמודד ולצמוח במערכת החיים ובנוסף להעניק את התמיכה והידע האנליטי הטמון בך לאחרים.

מספר 8: מטרת החיים היא שלך היא סמכותיות ועוצמה. בחיים הללו אתה יכול להוביל אנשים בסמכותיות מרשימה כמו גם את עצמך ולבצע מטלות שאחרים אינם מסוגלים לעשות אותם. אתה אדם .  עוצמתי שמסוגל להזיז הרים במקומות שאחרים נחשלים. מטרת חייך היא ביצוע, הובלה, עוצמה וסמכותיות

מספר 9: מטרת חייך היא להגשים את האידאלים והערכים עליהם אתה נלחם. אתה נוטה לא לסיים דברים שהתחלת בהם ונלחם למען דברים לא משמעותיים .מטרת חייך היא להשכיל את האנושות, להלחם למען הצדק ולתת כתף רחבה לחלשים הצריכים אותך.