מספר מטרת החיים

מספר מטרת החיים הוא אחד המספרים החשובים בנומרולוגיה. חשיבותו הגבוהה היא ביכולת לתת לאדם כלים ראשוניים לאופן ההתנהלות שלו בעולם על בסיס ההכרה שלו בתכונות הייחודיות שלו, בין אם מדובר בעזרה במתן עצה ואם במתן סיוע חומרי, או תמיכה רגשית. כדי לדעת מהו מספר מטרת החיים יש ללחוץ על המספר שלך:

המספר 1

מספר מטרת החיים 1כשהמספר 1 מופיע, מטרת חייך היא לקחת אחריות ולפעול למען הגשמתך האישית ללא  לבטים וללא היסוס.

המספר  2

מספר מטרת החיים 2

מטרת חייך תואמת את  היותך אדם בעל רגישות לזולת ואמפטיה: שיתוף הפעולה עם הזולת ותמיכה בו – ולהיות לידו.

 

 

המספר 3

מטרמספר מטרת החיים 3ת חייך בעולם הזה היא לבטא את עצמך בכל תחום עליו אתה חושב.אתה תקשורתי, יצירתי בעל מעוף ולא קונבנציונלי.

  

 

מטרת החיים 4:

המספר 4

מטרת חייך היא עבודה ויעילות. כאדם פרגמטי ושיטתי נוטה לעבוד לאט לכן אתה מפספס דברים חשובים בדרך. 

 

 

 

המספר 5:

המספר 5

מטרת חייך היא להיות גמיש מחשבה, תנועה וחופש. אתה מיחידי הסגולה שיש להם גמישות מחשבתית מהולה ביצירתיות וקסם אישי אשר פותח להם דלתות. לך אסור להיות כבול בשום מסגרת לוחצת שמונעת ממך את חופש התנועה והדיבור.

 

המספר  6:

מספר מטרת החיים 6 מטרת חייך היא היופי, השיתוף, האהבה, הבית ולקיחת האחריות על חייך ודבריך. אתה נוטה להיות די  מפונק ודרמטי ולעיתים אפילו קטנוני. מטרתך כאן היא לתת ולקבל אהבה ללא תנאים. 

 

 

המספר 7:

המספר שבעמטרת  חייך כאן היא לשחרר את ההיסוסים הלבטים והמופנמות הקיימים בתוכך. להתמודד ולצמוח במערכת      החיים ובנוסף להעניק את התמיכה והידע האנליטי הטמון בך לאחרים.

 

המספר 8:

מטרת החיים היא שלך היא סמכותיות ועוצמה. בחיים הללו אתה יכול להוביל אנשים בסמכותיות מרשימה כמו  מטלות שאחרים אינם מסוגלים לעשות אותם. אתה אדם. עוצמתי שמסוגל להזיז הרים במקומות שאחרים נכשלים. מטרת חייך היא ביצוע, הובלה, עוצמה וסמכותיות.

 

 

 

המספר  9:

המספר 9

מטרת חייך היא להגשים את האידאלים והערכים עליהם אתה נלחם. אתה נוטה לא לסיים דברים שהתחלת בהם  ונלחם למען דברים לא משמעותיים.