מספר הקארמה

מספר הקארמה נוצר מחיבור של  המספרים המייצגים את אותיות שמך.

מדובר במספר מעניין, בעל היבטים מיוחדים. אחד ההיבטים האלה הוא שהוא מצביע באופן ישיר על האופן  שבו בעל המספר נתפס בעיני הזולת. זהו כמובן יתרון אדיר של המספר. היתרון הוא כמובן שבעזרת הידיעה הזו יכול האדם לדעת מהו הרושם הראשוני שהוא משאיר על הזולת. באופן זה ניתן לתקן את הגישה השגויה ובמקום רושם רע, ליצור את הרושם ההפוך, כזה שיעניק לו "נקודות טובות" בעיני הזולת ויעמיד את בעל המספר בעמדת פתיחה טובה הרבה יותר.

אלא שהמספר המיוחד הזה, הוא הרבה יותר מכך. יכולות התיקון הגבוהות שלו בשיפור הסטטוס של האדם חורגת מכל מספר אחר: הוא מנחה את האדם מה לעשות כדי לתקן את הפעולות שביצע בגילגולים הקודמים. כך גם להיפך: מספר הקארמה מגלה כיצד אנו יכולים  לקצור ולהנות מפירות מעשינו בגילגולים הקודמים.

מספר הקארמה והתשוקות הכמוסות 

בנוסף, יש בו, במספר החשוב הזה יכולות לחשוף את התשוקות והתקוות הכמוסות שלנו וגם את הפחדים והחרדות. למעשה,  מבטא המספר את תת-ההכרה ומגלה מהו היחס שלנו כלפי התנהגות כפייתית  ודחפים מרגיזים.

אי-אפשר איתו ואי-אפשר בלעדיו

מספר הקארמה מעניין גם בגלל היותו מספר אמביוולנטי, במובן של  "אי-אפשר איתו ואי-אפשר בלעדיו". הוא מתאר את החולשה הקשה של האדם,  שלמרות הכוונות הטובות, חייו  מגיעים למקומות לא רצויים.

מספר הקארמה – מדוע לא מגיעים להישגים

עוצמתו המיוחדת של המספר הזה מעניקה גם יכולת חשובה מאד נוספת הגלומה בו. הכוונה היא שהאדם מקבל יכולת לבין את המקור לכישלונותיו. יתרה מכך, הוא יוכל להבין מדוע הוא מגיע לתוצאות ההפוכות מתוכניותיו וממה שהוא שואף להשיג . יש גם כאן "מתנה" נפלאה, מאחר שכאשר אדם יודע  מהם הגורם או הגורמים, שבגללם הוא נכשל הוא גם מקבל הזדמנות. כלומר, להמנע מן הגורמים שמכשילים אותו ולהגיע למטרה שהציב לעצמו.

מספר הקארמה - החיים הם עלה נידף ברוח