מה אומר עליך חודש מרץ? כמו אצל ילידי כל חודש, ילידי חודש מרץ מתאפיינים על פי התכונות שהחודש הספציפי, במקרה הזה חודש מרץ. בהקשר זה מיוחס לחודש מרץ המספר 33, שבנומרולוגיה נחשב למספר חזק מאד – וביהדות הוא נחשב מספר בר מזל ולכן לא מפתיע שלחודש זה נלווים המאפיינים של תקשורת טובה, חופש, אופטימיות, פיריון וצמיחה.

לכן, אם תשאל/י מה אומר עליך חודש מרץ, התשובה תהיה שילידי החודש נהנים מתכונות נפלאות כמו עצמאות ויצירתיות. הם כישרוניים, רהוטים ותקשורתיים, ישירים בדיבור ובעלי יכולת לגלות שקר או חוסר יושר ממרחקים.

מה אומר עליך חודש מרץ? מספר החודש 3

מה אומר עליך חודש מרץ בנוסף? החודש מציין כי ילידי החודש הם רודפי אמת ויושר בכל תחומי החיים, כמו בזוגיות, בקריירה המקצועית, בפוליטיקה ובדת. לרוב, הכשרונות שלהם מובילים אותם להצלחה כלכלית ומקצועית. הם עשירים מיותר מן האנשים הסובבים אותם וגם נהנים מתהילה אישית, הנגזרת מן ההצלחה הכלכלית – ולהיפך. כל זאת בגלל האינטואיציה המפותחת שלהם להיות בכל הזדמנות כלכלית ותקשורתית במקום הנכון ובזמן הנכון.

מה אומר עליך חודש מרץ? את/ה אדם טוב לב

ילידי חודש מרץ, חוץ מכל מה שציינו קודם, הם אנשים תמימים מאד ובעלי נטיה מובהקת להגן על הסובלים והמקופחים. הם בעל לב רחב ורגישים לכאבים ולצרכים של הזולת. הם מוקירים נדיבות ומחזירים בנדיבות, הם חביבים ועליזים ואוהבי בריות. כחלק מן הרגישות החברתית והאישית שלהם מאפיינת אותם אדיבות וסלחנות כלפי החלשים בחברה.

אך לא רק בני-אדם. הם גם אוהבי חיות ועם כל התכונות היפות שלהם, הם גם בעלי אנרגיה שופעת, שיחד עם חוש הומור נפלא, הם כובשים כל לב באישיותם ובאופטימיות המדבקת שלהם, שצובעת את המציאות בוורוד תמידי. ולא רק שהם מרכז העניין בחברה: הם עצמם לא אינם משתעממים בנקל. אולם, במקביל, האנרגטיות המאפיינת אותם מתבטאת גם בחוסר יכולת לשמור על מערכות היחסים שלהם. כאשר הם מצליחים בכך, זה רק כאשר יש להם חופש מוחלטת בתוך המערכת הזוגית – בלעדיו, הם מועדים לבגידות – דבר עם פוטנציאל הרסני להתנפצות המערכת הזוגית.

ומאחר שאי-אפשר להיות רק עם אוסף תכונות מרשים שעמדנו עליהם קודם, יש להם צדדים פחות חביבים: הם חסרי סובלנות כלפי עניינים שהם תופסים כחסרי חשיבות ובנוסף הם רברבנים לא קטנים, בזבזנים, נוטלי סיכונים מיותרים וספקנים.

ילידי חודש מרץ – באיזה מקצועות הם נמצאים

לא מפתיע אם כך למצוא את ילידי חודש מרץ בתחומי היצירה השונים. הם חלק בלתי נפרד מעולם האמנות הפלסטית כציירים ופסלים ובעולם העיצוב – וכמובן, כבעלי יכולת הבעה עשירה, רבים מהם הם אנשי מדיה ותקשורת; הם  סופרים ומשוררים – וגם יח"צנים. נמצא אותם אפילו בתחומי הבמה, לרבות קומדיה. אהבת הבריות והמעורבות החברתית שלהם מביאה אותם גם לעולם הפוליטיקה והמשפטים, כעו"ד מעולים.