בטחון כלכלי

השגת בטחון כלכלי זה לא משהו מובן מאליו. כאשר הקושי הכלכלי רודף כל יום נוצרת מצוקה נפשית. ההשפעה קשה הן על ההורים והן על הילדים. קשה מאד לחיות בצורה כזו ולכן אנו נוטים להדחיק. ובכל זאת: המועקה והלחץ, ברמה כזו או אחרת, נוכחת. לפעמים זה מאד חזק ויש לזה השפעה חזקה על מצב הרוח.

קשה מאד להתגבר, גם בגלל שלרוב מצוקה כלכלית לא נעלמת מאליה. גרוע מכך, היא מתחזקת ולא פעם אנו מגלים שאין לנו כלים להתמודד איתה. כדי לפתור את המצוקה אנו שוקלים אם כדאי להחליף מקום עבודה, כדי להשתכר יותר כסף. במקרה ההפוך, קיים חשש מפיטורים, אם נעז לדרוש  תוספת שכר, או קידום בעבודה. בפעמים אחרות ישנו הפחד של פיטורים בגלל צימצומים בעבודה.

בקיצור, החיים לא פשוטים. ממש לא פשוטים. וזה עוד לפני שמתייחסים לבעיות האחרות של החיים. אבל,  אפשר להתכונן לעתיד לקרות בצורה יותר נכונה. זה בוודאי הרבה יותר קל כשאנחנו יודעים איך ומדוע הגענו למצב הנוכחי.

אני יכולה לעזור, גם לך, להבין את המצב ולדעת מהי הדרך הנכונה ביותר עבורך.

בטחון כלכלי – לדעת איך לפעול

החיים לא פועלים לפי התיכנון שלנו, זה נכון. קרה מה שקרה בעבר הרחוק או הקרוב. כך לומדים על איזה צעדים לא כדאי לחזור. הרבה יותר. הכי קל זה להמנע מהטעויות הבאות, אלה שעדיין לא טעינו – אבל  ללא ספק נעשה אותן, אם לא נדע לאתר אותן מראש. דבר נוסף, כשחסר מידע,נטעה חלילה בבחירה שלנו. חוסר הוודאות משתק, כי יותר מדי מונח על על כף המאזניים וקשה להחליט.

 בטחון כלכלי: גם הוא במספר הזהות

התשובה פשוטה: זהו המספר היחיד שמלווה את האדם מרגע לידתו ועד אחרון ימיו (מספר זה נשאר שלו לנצח ואינו ניתן לאף אחד אחריו). כל מספר אחר כמו שם האדם (אנחנו מתרגמים את השם למספר נומרולוגי), או תאריך הלידה שלו הוא לא נתון בלעדי שלו. כך למשל, בתאריך הלידה של "יוסי כהן" נולדו מיליוני בני אדם ברחבי העולם (ובתוכם רבים אפילו ברגע הלידה שלו). כך גם לגבי השם שלו: יתכן מאד שבאותו תאריך ממש נולד עוד ילד שקיבל גם הוא את השם "יוסי כהן". האם לכל האנשים שנולדו בעולם באותו תאריך יש אותו "מזל"?

אתם כבר יודעים את התשובה: לא! האם שני ה"יוסי כהן" שלנו חולקים אותו גורל? התשובה דומה: לא ולא. לעומת זאת, מספר הזהות הוא המספר היחיד, כפי שציינתי, שהוא אך ורק של יוסי כהן הראשון וכמובן של יוסי כהן השני יש כבר מספר אחר – גם אם שניהם נולדו לגמרי במקרה בחדרי לידה שכנים באותו בית-חולים! מספר הזהות הזה צופן עבור כל אחד מהם את מפת החיים של כל אחד משניהם, כפי שהוא צופן עבור כל אחד מאיתנו את מפת החיים הפרטית שלנו.

 

בטחון כלכלי הוא לדעת לתכנן מראש

החיים לא חייבים להיות קשים!

מלא/י את הפרטים בטופס ואצור איתך קשר במהרה, או פשוט חייגי אלי  לקבוע פגישת ייעוץ עפ"י מספר הזהות שלך:

                 052-3500544