ילידי חודש נובמבר

ילידי חודש נובמבר הם בנים נאמנים וראויים לחודש שבו נולדו.

נובמבר, החודש ה-11 של השנה, מייצג אידאליזם, עוצמה אישית, בגידות ואנטגוניזם. ילידי החודש אכן, מייצגים במהותם את התכונות הללו של החודש. ככאלה, הם נהנים משילוב מרתק של תכונות.
כאמור, מדובר בחודש ה-11 בשנה ובהתאם גם מספרו של חודש נובמבר הוא 11. זהו מספר המכיל בתוכו פעמיים את הספרה 1. ככזה, הוא גורם לאלה שנולדו בו להיות דואליים, דו-קטביים ווקיצוניים בהתנהגותם – לטוב ולרע. חודש נובמבר נחשב בעל עוצמות אנרגטיות חזקות והשפעתו על ילידיו עוצמתית וחזקה במיוחד.
מהן איפוא המאפיינים של ילידי החודש? ילידי החודש נחשבים לאנשים אידאליסטים שרוצים לשפר את העולם בכלל ואת העולם שסביבם. הם שואפים ולהביא לשינויים חיוביים בכל הקשור לצדק חברתי ולאנושות. יחד עם זאת, הם אנשים אינדיווידואליסטים ועצמאים.

מאפיין נוסף המייחד אותם הוא היותם בעלי אינטואיציה גבוהה במיוחד. הם גם בעלי רמה רוחנית גבוהה, הרבה יותר מן הממוצע. זאת ועוד, מדובר במנהיגים מלידה – בעלי יכולת לסחוף אחריהם באמצעות בטחון עצמי גבוה. אנשים נמשכים אליהם והולכים אחריהם בזכות היותם אמיצים ובגלל שפע הכריזמה שלהם. הם רהוטים, יצירתיים ובעלי יכולת שכלית גבוהה. יכולות אלה מסייעות להם לסחוף אחריהם אנשים וקהילות ללא כל קושי.

ילידי חודש נובמבר – אוהבי אדם וביצועיסטים

בדרך כלל ילידי החודש הם מסבירי פנים ואוהבי אדם. הם חברים טובים ואכפתיים לאוהבים אותם. הם תקשורתיים, חריפי מחשבה ונחושי דעת. אלה הם לוחמי צדק אמיצים ובעלי פוטנציאל הגשמה אדיר. בנוסף לכל התכונות הנפלאות שלהם, הם נהנים מיכולות גבוהות בתחום הניהול. הם נחשבים מנהלים מעולים ואנשי ביצוע מושלמים, החותרים ללא

לאות אל מטרותיהם.

ילידי חודש נובמבר

ילידי חודש נובמבר – נטיה להתפרצויות זעם

מאידך, דווקא העוצמות הרוחניות של מספר 11, בהם התברכו ילידי החודש, גורמות להם ללחצים רגשיים. אלה גורמים להם מתח ומצבי רוח. משום כך הם נוטים להתפרצויות זעם ושימוש במילים קשות, תסכולים ותוקפנות. לא פעם הם לוקים בחוסר הגשמה אישי. לקות נוספת הנגזרת מאותו מקור, הוא שיש להם נטיה להתנער מאחריותם ולהטלת אשמה על האחר.
הם נמצאים בינינו כמרפאים, מנהלים, יזמים, עצמאים, דירקטורים, מומחים, פוליטיקאים, מדענים, אנשי דת, מיסטיקנים ועוד.