ילידי חודש ינואר ומה מייצג המספר אחד

ילידי חודש ינואר ומה מייצג המספר אחד. חודש ינואר הוא הראשון בחודשי השנה הלועזית (לוח השנה הגריגוריאני) – וככזה הוא נושא כמובן את הספרה אחת.  במהותו מגלם חודש ינואר את היצירתיות, ההגנה, טוב הלב, הנדיבות כלפי האחר ואת הסמכותיות.

ביהדות המספר החזק הזה מייצג את האלוהילידי חודש ינואר ומה מייצג המספר אחדות, כמו שנאמר "אדוני אלוהינו אדוני אחד".

ילידי חודש ינואר, החודש מספר אחת בלוח השנה, קיבלו את מתנת ההובלה: הם נולדו מנהיגים, גם אם אינם מתנהגים כך. ככאלה, הם אינם אוהבים הגבלות. הם נחשבים לסמכותיים ונחרצים בדעותיהם. הם שאפתנים ביחס לחיים, עצמאים, אנשי תקשורת טובים, מחוננים בכריזמה שסוחפת אחריה את האחרים, מקרינים עוצמה ובטחון עצמי, מושכים תשומת לב ובולטים בתוך קהל.

ילידי חודש ינואר ומה מייצג המספר אחד – מנהיגות, חכמה וביצוע

ילידי ינואר הם מוכשרים, חכמים, בעלי תפיסה מהירה ואינטואיציה גבוהה מהרגיל ובעלי מוסר עבודה גבוה. הם  אנשי ביצוע מעולים, יצירתיים ומוכנים ללמוד ולהתנסות בדברים חדשים, רציניים ביחס לחיים, חושבים על כל דבר לעומק ונחשבים לפורצי דרך בתחומים רבים.

ילידי חודש ינואר ומה מייצג המספר אחד – גם רומנטיות ואסתטיקה

כשם שילידי החודש הם אנשי מעשה, יש בהם צד רך:  הם רומנטיים, רחבי לב וטובי לב ואוהבים לשמח אנשים. ככאלה, הם חברים נאמנים לידידיהם, מגנים על החלשים, רגישים למחמאות מזויפות וחייבים הרמוניה בסביבתם. מנגד, הם נחשבים לאנשים שאינם חושפים את רגשותיהם ואת חייהם הפרטיים בפני האחרים.

היבט נוסף חשוב שלהם, הוא הצד האסתטי: הם לבושים היטב, אוהבי אסתטיקה ובעלי טעם טוב.

מצד שני, ילידי חודש ינואר הם אנשים עקשנים. לעיתים הם אנשים אנוכיים, חסרי סבלנות וסובלנות. לא פעם הם נוטים להשתמש במילים קשות ופוגעניות כלפי אלה שפגעו בהם, או בכבודם. תכונה נוספת, שאינה בהכרח חיובית, היא שהם פזיזים בקבלת החלטות. זאת ועוד, ילידי חודש ינואר, כנראה בגלל היותם כה חכמים, אינם מתייעצים עם האחרים לפני קבלת החלטה.

על סמך שלל התכונות הללו, ילידי חודש ינואר נמצאים בינינו כמנהלי פירמות גדולות, דירקטורים, אנשי ביצוע, מהנדסים בכירים, עצמאים, יזמים, אנליסטים ועוד.