ילידי חודש יולי חלק שתיים

 

הפוסט הנוכחי, ילידי חודש יולי חלק שתיים, מתייחס לילידי 11 ביולי ועד 16 ביולי. מה אם כך צופנת 2016 לילידי החודש שנולדו בתאריכים האלה?

ילידי חודש יולילידי חודש יולי חלק שתיים - מ-11 ביולי ועד 16 ביוליי חלק שתיים – 11 עד 13 ביולי

11.7.2016 –
השנה אליה אתם נכנסים מתאימה לרענון וחידוש חייכם. רובכם יסיימו תהליכים ויתחילו חדשים. היא מזמנת את השפע לקראת השנה הבאה וטובה מאד לפרסום, הופעות, התחלות חדשות, חיזוק הזוגיות, משפחה וחברים.
מקדו את כל הכוחות לקראת השנה הבאה.

12.7.2016 –
זוהי שנה של אנרגיה דינמית המסוגלת להוציא לפועל כל דבר שאתם רוצים. היא טומנת הזדמנויות והתחלות חדשות כמעט בכל תחום ומאופיינת במחשבות חדשות ובשינויים. יתכנו נסיעות למקומות שונים, מעבר דירה, קידום בעבודה או כל דבר עליו עמלתם בשנה שעברה.-ההצלחה השנה עשויה להגיע במפתיע.
השנה אסור לכם להתמהמה!

13.7.2016-
שנה זו מחייבת אותכם לטפל בפרטים הקטנים שהתעלמתם מהם בשנים עברו: טיפוח קשרים אישיים, שיתופי פעולה שונים, ופיתוח סבלנות. שנה זו אינה טובה להתחלות עסקיות חדשות ומתאפיינת בחילוקי דעות, מריבות או סכסוכים.
שלטו ברגשות, התעלמו ממצבי המצוקה ואל תראו בהם עניין ממושך.

ילידי חודש יולי חלק שתיים – 14 עד 16 ביולי

14.7.2016 –
זוהי שנה בה נפתחות הדלתות. גם אם תקלעו למצבים קשים, תמיד תהיינה הזדמנויות נהדרות אשר יצוצו במפתיע וישפיעו לטובה על רובכם. היא משחררת ממתחים ולחצים וטומנת בתוכה חוויות בכל התחומים. ניתן לשפר בה מגורים, להתחיל קשרים רומנטים, וקשרים חברתיים שיכולים להביא צמיחה חיובית. השנה מעולה ליחצנים, אנשי הפרסום והבמה, מוציאים לאור ועובדי ציבור.

כדי להצליח השנה מקדו כוחות ואל תתפזרו היא מסתמנת כשנת הצלחה כמעט בכל תחום – נצלו אותה לתועלתכם.

15.7.2016 –
אתם נכנסים לשנה בעלת אנרגיה בונה אך, דואלית במהותה – הצלחה עסקית או, דשדוש במקום. מאידך, תאריך הלידה טומן בתוכו מספר קרמתי הפותח דלתות בפניכם אם רק תעזו לעשות את הצעדים הנדרשים. ניהול נכון, ארגון ומשמעת עצמית יביאו השנה ברכה.
רצוי לא לעשות שינויים דרסטיים ללא יעוץ מתאים או, להוציא כספים ואנרגיה מעבר ליכולתכם.

16.7.2016-
השינויים שתחוו השנה יהיו לטוב או לרע תלוי איך תתנהלו. שנה זו מאפשרת נסיעות, לימודים, התנסויות במצבים שונים, מפגשים עם אנשים חדשים, פיתוח תחביבים, רומנים ואהבות חדשות, קניות ומכירות, עסקים, בילויים והנאות בכל מסגרות החיים.
השינויים השנה חייבים להיות נכונים. אל תתנו לחוסר השקט וחוסר הסבלנות להשתלט עליכם.