זוגיות טובה ובריאה אמנם קשה להשגה - אבל לגמרי אפשרית 

התחושות שלנו לגבי מציאת הזוגיות הנכונה שלנו מעורבות. מצד אחד אנו נרגשים לקראת העתיד הזוגי המצפה לנו ומצד שני צפים הספקות. הרגשות הללו מלוות כמעט כל אחד מאיתנו בדרך למציאת הזוגיות הנכספת. אנו ממש לא יודעים מתי נמצא אותו "אחד", או "אחת" שאנו רוצים להתאחד איתו או איתה.  אבל, גם כאשר אנו מוצאים, או לפחות חושבים שמצאנו, ישנן לא פעם. בכל זאת, כידוע, הרבה יותר קל להמנע מטעויות מאשר לתקן אותן. אבל טעויות צפויות לקרות, אם לא ניצפה אותן מראש!

אני מזמינה אותך לפגישה אישית, כדי למסור לך ניתוח מלא של מספר הזהות שלך. אפענח עבורך את כל שכתוב לך בצופן הנסתר של מספר הזהות  שלך. אי-הבהירות תהפוך לעתיד צלול וידוע מראש משום שיהיו בידייך כל התשובות לשאלות שלך!

כמו אצל רבים וטובים, גם אצלך המזל כתוב במספר תעודת הזהות! לא פעם אנו יוצאים לדייט ומגלים למרבה האכזבה שהאדם שיושב מולנו הוא לא מה שבנינו בדימיוננו. במקרים רבים, גם כאשר אנחנו חושבים שמצאנו סופסוף זוגיות מתברר שזה לא באמת מי שחיכינו לו. חמור מכך, במקרים לא מעטים, מביאה למפח נפש ואכזבה אלא גם לנישואים אומללים. אולם, גם מגלים שהדרך לסיים את הקשר מסובכת. זאת, אם בגלל ילדים, ואם בגלל קושי הכלכלי – או שניהם ביחד.

אני יכולה לפזר עבורך את הספיקות ולספר לך האם הזוגיות הזו טובה לך!

אז נכון, החיים לא פועלים לפי התיכנון שלנו, גם לא בזוגיות. אבל זה לא אומר שצריך לתת לדברים לקרות מאליהם. אנחנו יכולים לכוון את העתיד שלנו. 

זוגיות: איך לגרום לדברים לקרות

ראשית, אנחנו צריכים לדעת  את הסיבות למצב שלנו כיום. להבין, איך מה שקרה בעבר הרחוק או הקרוב הוביל אותנו למצב של היום. בצורה כזאת, אנחנו לומדים מהם הצעדים שלא כדאי לחזור עליהם. הרבה יותר קל להמנע מהטעויות שעדיין לא עשינו, אבל אם לא נדע לאתר אותן מראש, נעשה אותן. דבר נוסף, חוסר ידעה משתק, מפחד שלא נטעה בבחירה שלנו. קשה להחליט. אבל זה לא חייב להיות כך! 

לא בטוחה לגבי הזוגיות שלך?
  יש לי את כל התשובות עבורך!

שרונה 052-3500544