השנה האישית

השנה האישית: תחילת שנה היא תמיד הזדמנות להתחדשות ושל תקוות לימים טובים.  יחד עם זאת, חשוב מאד לדעת איך להתכונן ולכוון את מעשינו בשנה החדשה. התקוות הן חלק גדול מהחיים שלנו, אבל אסור לתת רק לתקוות (שזה אומר לא לעשות כלום) לנהל עבורנו את החיים. חשוב מאד לדעת שגם אם הדברים נתונים מראש, אנחנו עדיין יכולים לנהל את החיים נכון יותר, בהתאם לדברים שנקבעו מראש. על כך, בעצם, מדובר בכל הנוגע ל"שנה האישית".

מהי אותה שנה אישית ואיך היא נוגעת לכל אחת ואחד מאיתנו? אתם בוודאי מכירים את התחושה שבה יש פעמים שאנחנו מרגישים שיש לנו המון אנרגיה, או חשק לעשות משהו בעוד שבפעמים אחרות "לא מתחשק", או שיש תחושה כבדה וחוסר רצון עמוק לבצע את מה שבפעמים אחרות היינו נלהבים לעשות.

התחושה הזו היא נכונה. יותר נכון לומר, שיש תקופות שהן יותר "נכונות" למעשים מסויימהשנה האישית ים ויש תקופות שבפירוש לא נכונות לכך.

התקופות הללו מוגדרות בנומרולוגיה כשנים. יש שנים שבהן אנחנו מסוגלים להוציא לפועל תוכניות שונות שאנחנו רוצים לבצע, בעוד שבשנים אחרות "זה פשוט לא הולך". זה לא מקרה. עפ"י הנומרולוגיה, קיים מחזור של תשע שנים בחייו של האדם, כאשר לכל שנה יש ערך נומרולוגי בין אחד לתשע. בכל אחת מהשנים הללו פועלים הכוחות הטמירים שאחראים על מהלך העולם ומחזקים או מחלישים את היכולת לבצע דברים מסויימים באותה שנה. לכן, כדי להוציא לפועל תוכניות, צריך לדעת באיזו שנה אישית אנחנו נמצאים, כלומר באיזו שנה, על פי מחזור תשע השנים, אנחנו נמצאים ולתכנן את הפעילות לשנה המתאימה. פעילות שלא בהתאם לשנה הנכונה יכולה להניב תוצאות לא משביעות רצון ואפילו כישלון ונזקים.

חישוב השנה האישית

חישוב השנה האישית נעשה ע"י כך שאנו מצרפים את תאריך הלידה, ללא שנת הלידה, לשנה האקטואלית.

ניקח לדוגמה את תאריך הלידה 12.2.1960 עבור שנת 2014.  בחישוב השנה האישית נבצע את החיבור 12+2+2014 התוצאה היא 2028. כעת נחבר את הספרות של 2028 ונקבל:

2+2+8= 12

את שתי הספרות של 12 נחבר שוב:  1+2  ונקבל את התוצאה הסופית, המספר 3 – שהוא למעשה  השנה האישית של בעלי תאריך זה, אם כן, היא 3.

כדי ללמוד מהי השנה האישית שלכם כיום, או בעתיד (או אם דווקא מסקרן אתכם מה היתה השנה האישית שלכם למשל ב-2010) בצעו את החישוב בדרך שהראיתי ולחצו על השורה המתאימה לשנה האישית המבוקשת:

השנה האישית 1

השנה האישית 2

השנה האישית 3

השנה האישית 4

השנה האישית 5

השנה האישית 6

השנה האישית 7

השנה האישית 8

השנה האישית 9

 

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]