השנה האישית

אחד המספרים החשובים מבחינה נומרולוגית הוא מספר השנה האישית. היקום כולו, סביבנו וגם לכל מה שנמצא מעבר לנו, מיוצג במספרים. כך למשל, מהירות האור, מהירות הקול, מרחקים בין כוכבים, המידות של גופינו, כתובותינו, השמות שלנו ועוד ועוד. אלה הן דוגמאות בודדות, אבל היריעה באמת קצרה ולא ניתן לתאר את אינסוף הדברים. המספרים הללו, עפ"י הנומרולוגיה, מתייחסים לאנרגיות השולטות ביקום. האנרגיות הללו מפיקות תדרים שונים – שמשפיעות על חיינו, על כל אחד ואחת באופן אינדיבידואלי ועל כל קובץ אנשים, כקבוצה.

החיים כידוע אינם סטטיים וחלים בהם שינויים במיגוון היבטים. כך למשל אנו עוברים ממצב של רווקות לנשואים, משהות בארץ לנסיעה לחו"ל ביום ספציפי, החלפה משם מסויים לשם אחר,  מעבודה לעבודה, מכתובת מגורים לאחרת ועוד ועוד.

השנה האישית -חיבור הכללי עם האישי

השינויים הללו במספרים הקשורים בהם, מעבר לעובדה שיש שינוי בסטטוס הנוכחי, הם באותו הזמן גם שינוי מצבי האנרגיה. משום כך,  הם גם משנים את המצב של האדם. כך למשל, האנרגיה הקשורה (למספר) השנה תשפיע על כולנו. אולם, בנוסף יש לדעת, שהתבגרות של שנה בגיל של אדם מסוים, משפיעה עליו באופן פרטי! הבה נניח ש"אורי" נולד ב-30.2.1972. המעבר מהשנה שחלפה, 2021, לשנת 2022,  הוא שינוי תדר המשפיע על חייו של "אורי".    

זוהי למעשה המשמעות של "השנה האישית". היא מחברת את הכללי והאישי למצב אנרגטי אחד – שמשפיע על התנהגותו של "אורי", ההצלחה שלו במעשיו ובהיבטים שונים של חייו במהלך 2022.

מחזורים

ל"שנה האישית" יש מחזורים (כמו לדוגמה עונות השנה). לכן יהיו ל"אורי" שנים שבהן יהיה נכון יותר מבחינתו לבצע דברים מסויימים. לעומת זאת, רצוי לו להמנע מביצוע של פרוייקטים, משימות ושינויים שונים.  

האופן שבו אנו מחשבים את השנה האישית היא פשוטה. יש לבצע פעולת חיבור של הספרות המרכיבות את יום הלידה וחודש הלידה. לאחר מכן, יש לחבר גם השנה הנוכחית ולצמצם הכל לסיפרה אחת.

 במקרה של "אורי" נחבר 30 (מתעלמים מן האפס) עם 2 ומקבלים 5. למספר זה נוסיף את הצימצום של השנה הנוכחית: 11=5+2022  

 

תאריך הלידה: יום הלידה + חודש הלידה
תאריך הלידה: יום הלידה + חודש הלידה