הרצאות בנומרולוגיה

מספר הזהות: הדרך המסתורית להמנע מכשלים בחיים – או להחלץ מהם

השיטה הייחודית שלי בנומרולוגיה, המקיפה את כל תחומי החיים, מאפשרת לי "להתאים את ההרצאה בהתאם לקהל שעבורו מוזמנת ההרצאה.

הרצאות בנושא הנומרולוגיה

                           הרצאות בנומרולוגיה על בסיס ניתוח מספר הזהות.

באופן זה אני מתמקדת בנושאים ובעיסוקים הספציפיים של באי ההרצאה. כך למשל:

  • עבור קהל של  רופאים ואחיות – ההרצאה מתמקדת בדרכים שבהן מספר הזהות עשוי לסייע באיתור ראשוני של בעיות בריאות, בקשר בין הנבדק לבין מצבו הבריאותי, התזונה הרצויה לאותו אדם וכו'. מנהלי משאבי אנוש, לעומת זאת,  יכולים להשתמש במספר הזהות ככלי רב-עוצמה לניבוי מידת ההתאמה של מועמדים לעבודה, או של עובדים קיימים לעבודה באותו אירגון.
  • הרצאות למוסדות לימוד, ארגוני מורים וכן בתי ספר וגני ילדים זוכים להכוונה והעצמה בכל הנוגע להתייחסותם לתלמידים, שכל אחד מהם הוא עולם בפני עצמו. זאת,  על בסיס אישיות התלמיד/ה – המיוצגת ומבוטאת במספר הזהות . כך כמובן, ביחס לקהלים אחרים.
  • מבחינתי, כל הרצאה היא בעצם יצירה. המטרה איננה לדקלם מידע יבש, אלא יצירת חוויה כוללנית, אינטראקטיבית עם הקהל, כך שהוא חלק פעיל של האירוע. שיתוף הקהל חושף סיפורים אישיים ברמות מורכבות שונות – דבר המעורר את המשתתפים. גם אלה שהיו קודם לכן ספקניים, לחשיבה מחדש על מסתורי המספרים, המשמשים סימני דרך בחיינו ולא פעם תמרורי אזהרה.
  • ההרצאות, הנמשכות כשעה וחצי עד שעתיים, זוכות להצלחה רבה בקהלים שונים וגם כאשר ישנה חשדנות ואפילו סרקזם מצד חלק מן המשתתפים, מוחאים כפיים בהתלהבות בסיום ההרצאה.

תוכן ההרצאה:

ההרצאה עוסקת בנומרולוגיה עם דגש מיוחד על השיטה הייחודית שפיתחתי: מספר תעודת הזהות כמנבא ייחודי של ההתרחשויות בחייו של האדם. בכל הרצאה אני משלבת סיפורים מרתקים מתוך האוצר הגדול של סיפורי החיים שבהם נתקלתי במרוצת השנים ומוצאת את הדרך לשתף את הקהל בדרך נעימה ובצורה חווייתית.

 מבנה ההרצאה: 

חלק הראשון

  • מהי נומרולוגיה והסברים על האופן המעשי שבו ניתן ליישם אותה בחיי היומיום. גורל או ייעוד? אם הכל צפוי, מדוע להתאמץ? הבנת העיקרון הנומרולוגי של "הכל צפוי והרשות נתונה".
  • מקומו המרכזי של מספר תעודת הזהות כמנבא של חיינו. מדוע הרכב הספרות הייחודי לכל אדם כל כך דומיננטי.
  • כיצד העובדה ששני אנשים שנולדו באותו יום ואפילו באותה דקה הם בעלי תחזית גורל שונה לחלוטין?

חלק השני

  • יישום של מרכיבים מהעקרונות הנומרולוגיים שההרצאה עסקה בהם בשיתוף הקהל, בליווי הדגמות, כך שמשתתפי ההרצאה יוכלו לחוש את המציאות הנומרולוגית באופן מעשי וכן לאמץ אלמנטים שונים שיוצגו בהרצאה ושישפיעו מיידית על חייהם.

להזמנת הרצאה או לפרטים נוספים: יש ללחוץ כאן,

או להתקשר אלי לטלפון 052-350054.

ההרצאה מועברת בהתאמה לקהל-היעד!

  •