הרצאות בנומרולוגיה

הרצאות בנומרולוגיה:

על המיסתורין של מס' תעודת הזהות: למנוע כשלים בחיים ולהחלץ מהם  

להזמנת הרצאה ולפרטים נוספים: 052-3500544 או בטופס המייל

ההרצאות שאני מעבירה לסוגים שונים של קהל זוכות להצלחה רבה, לא פעם כאשר הגישה ההתחלתית של הקהל היא חשדנית וישנם

כאלה שאפילו מתחילים עם הערות סרקסטיות. ההצלחה של כל הרצאה היא בגלל האופן שאני בונה אותן, כך שיתאימו לקהל הספציפי שאליו מכוונת.

ההרצאות וימי עיון מיועדות ומותאמות לסוגי קהל שונים בכל רחבי הארץ. בכל הרצאה אני משלבת סיפורים מרתקים מתוך האוצר הגדול של סיפורי החיים שבהם נתקלתי במרוצת השנים ומוצאת את הדרך לשתף את הקהל בדרך נעימה. ההרצאה עוסקת בנומרולוגיה עם דגש מיוחד על השיטה הייחודית שפיתחתי, מספר תעודת הזהות כמנבא  ייחודי.

משך ההרצאה: כשעה וחצי עד שעתיים.

מבנה ההרצאה:

בחלק הראשון

  • מהי הנומרולוגיה והסברים על האופן המעשי שבו ניתן ליישם אותה בחיי היומיום. גורל או ייעוד? אם הכל צפוי, מדוע להתאמץ? הבנת העיקרון הנומרולוגי של "הכל צפוי והרשות נתונה".
  •  מקומו המרכזי של מספר תעודת הזהות כמנבא של חיינו. מדוע הרכב הספרות הייחודי לכל אדם כל כך דומיננטי.
  • כיצד העובדה ששני אנשים שנולדו באותו יום ואפילו באותה דקה הם בעלי תחזית גורל שונה לחלוטין?

בחלק השני

להזמנת הרצאה או לפרטים נוספים: יש ללחוץ כאן, או להתקשר אלי לטלפון 052-350054.

הרצאה מותאמת לקהלים מובחנים!

השיטה הייחודית שלי בנומרולוגיה מקיפה את כל תחומי החיים ומאפשרת "לתפור" הרצאה בהתאם לקהל שעבורו מוזמנת ההרצאה. באופן זה אני מתמקדת בנושאים ובעיסוקים הספציפיים של באי ההרצה.

כך למשל, בהרצאות בכנסים של:

  • רופאים ואחיות היו מוקד ההרצאה בדרכים לאיתור ראשוני של בעיות בריאות, בקשר בין הנבדק לבין מצבו הבריאותי על פי מספר הזהות, התזונה הרצויה לאותו אדם וכו'.
  • מנהלי משאבי אנוש לעומת זאת עוסקים במספר הזהות ככלי רב-עוצמה לניבוי ההתאמה של מועמדים לעבודה, או של עובדים קיימים לעבודה באותו אירגון.
  • אירגוני מורים וגננות מודגמת הדרך להתייחסות לתלמידים, שכל אחד מהם הוא עולם בפני עצמו ושאישיותו מיוצגת ומבוטאת באמצעות מספר הזהות שלו.
  • כך כמובן, ביחס לקהלים אחרים.

מבחינתי, כל הרצאה היא בעצם יצירה של אירוע, כשמטרה היא לא לדקלם מידע יבש, אלא ליצור חוויה כוללנית שמערבת את הקהל ומשתפת אותו באופן סוחף, כך שהוא חלק פעיל של האירוע. התוצאות הן מיידיות, מאחר ששיתוף הקהל חושף סיפורים אישיים ברמות מורכבות שונות – דבר המעורר את המשתתפים, גם אלה שהיו קודם לכן ספקניים, לחשיבה מחדש על מסתורי המספרים, המשמשים סימני דרך בחיינו ולא פעם תמרורי אזהרה.

להזמנת הרצאה ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו אלי לטלפון 052-3500544 צרו איתי קשר באמצעות טופס המייל (לחצו על הקישור והטופס ייפתח מיד).