הריון ולידה

הריון ולידה הם הדבר הבסיסי ביותר מבחינתינו

נכון, במאות השנים האחרונות התחלנו לפתח יותר ויותר את הרצון והצורך "למצוא את עצמנו", כלומר את הכיוון האינדיבידואליסטי שלנו. התחלנו לשמוע הרבה על "הגשמה עצמית" – ואכן הרבה מאד התקדמות נעשתה מבחינה זו. יחד עם זאת, ואולי למרות זאת, ההגדרה החשובה ביותר שלנו היא היותינו הורים. זו לא סתם אמירה ריקה: שימו לב עד כמה אומללים יכולים להיות חייהם של זוגות שאינם יכולים להכנס להריון, להוליד ילדים ולאיזה מאמצים אדירים הם מוכנים להתחייב ולבצע רק כדי שיהיו להם ילדים.

מדוע חשוב לדעת אם יהיו הריון ולידה

הידיעה האם יהיה לכם ילד או שחלילה לא תוכלו להוליד ילדים מסיבה רפואית כזו או אחרת, היא מאד מאד חיונית מבחינת האפשרויות העומדות לרשותכם: האם לבצע הפריה מלאכותית, או שמא לעבור תהליך פונדקאות, או כאשר כל האפשרויות הרפואיות נשללות, להתחיל תהליך אימוץ. הידיעה, אם ומתי יהיו הריון ולידה, היא אם כך מאד קריטית, משום שכדי להכנס לכל אחד מהתהליכים האלטרנטיביים, יש צורך בזמן – ולא פעם ואפילו במקרים רבים מאד, הזמן הוא הגורם החשוב ביותר. השעון מתקתק עבור האשה מבחינה ביולוגית ואם לא ניתן להכנס להריון בצורה טיבעית, ההליכים ללידה בהפריה עשויים להמשך זמן רב ויקר – וכך גם לגבי כל הליך אחר.

 

 

הריון – הידיעה היא יתרון

משום כך, מומלץ שלא להמתין. ברגע שיודעים שהתהליך הטיבעי מתעכב והריון ולידה לא יהיו בטווח הנראה לעין, חשוב לבצע את כל הבדיקות הרפואיות כדי לבדוק את הסיבה.

אני מציעה בנוסף, לדעת מראש, היכן אתם עומדים מבחינה נומרולוגית. הדרך שלי, של ידיעת מסלול החיים שלכם מראש יכולה להשלים את המידע שאתם זקוקים לו כדי לקבל החלטה לגבי הצעד הבא שלכם.

יתכן מאד שהעיכוב הוא זמני ואין צורך לדאוג, משום שהזמן להריון עדיין לא הגיע. המידע הזה, בפני עצמו יכול להיות ההבדל בין חיים רגועים ומאושרים לבין לחץ, תיסכול וכעסים – שמשליכים גם על היחסים הזוגיים.

במקום לדאוג ולחשוב מתי ההריון יגיע, אתם יכולים להיות רגועים ולהתכונן בידיעה שהרגע המאושר יגיע בזמן הנכון.

גם בהריון, כשיודעים מתי עומדים להגיע הדברים הטובים, הציפיה וההתרגשות הופכים לאושר להנאה!

 

אל תתנו לדאגה ולחששות לקלקל

לכם את שמחת-החיים!

התקשרו אלי וקבלו תשובות לשאלות שלכם!

052-3500544