הנומרולוגיה של הבריאות

הנומרולוגיה של הבריאות, יש דבר כזה?! אכן, כן. כמה מילים מקדימות, ראשית לכל: אני לא מטפלת באמצעות נומרולוגיה בנושאי הבריאות מתוך עיקרון. לאמיתו של דבר, בכל פעם שפונים אלי כדי לבדוק את הבריאות האישית, אני מציעה לגשת לרופא מומחה.

יחד עם זאת, באופן מעניין, קיימים קשרים בין הבריאות לבין המספרים.

הדרך הנומרולוגית ללמוד על בריאותך היא לבדוק מהו מספר "דרך החיים" שלך, או מספר ההבעה. מספר "דרך החיים", הוא המספר מדוייק יותר מבחינה זו, משום שהוא מסמל את הלידה ולכן גם מספק מידע רב יותר לגבי המצב הגופני. לעומת זאת, מספר ההבעה מעיד יותר על האישיות ופחות מנבא לגבי הבריאות הגופנית, אבל הוא בכל זאת יכול לתרום לגבי קיום או שלילת קיומה של בעיה נפשית או הפרעת אישיות.

הנה, אם כך, פירוש תשעת המספרים הנומרולוגיים לגבי מצב הבריאות.

מספר 1

המספר 1 שולט בגב, בלב, בעורקים, בראש, בכבד ובקיבה. בעלי המספר הזה פגיעים במיוחד מבחינת לחץ הדם והתקפי-לב. עם זאת, הם בעלי כושר עמידות גבוהה וגם שתית אלכוהול מרובה ועישון לא יפגעו בהם באופן רציני. לעומת זאת, אם מתפתח סרטן אצל בעלי המספר 1, הוא הורג אותם. בעלי המספר 1 זקוקים לשעות שינה רבות כדי לשמור על צלילות דעת, הם צריכים לדעת לשמור על חום הגוף ולהזהר מלפתח בעיות בעיניים ובגרון.

המספר 2

המחלות שבני המספר 2 חשופים להן הן ראומטיזם, שיתוק, שבץ, אבעבועות שחורות,  מיימת,
טחורים, סחרחורת, גידולים, שיעול והצטננות. הם חשופים גם למחלות עיניים ובעיות דנטאליות (שיניים). הם צריכים להיות בסביבה חמה ונוחה וצריכים לחיות ברמת-חיים טובה כדי להרגיש, מבחינה פסיכולוגית, בריאים ומאושרים. הם צריכים להמנע ממקומות חשוכים, קרים ומלוכלכים.

המספר 3

המספר 3 הוא מספר מאד אינטואיטיבי ומספר מפתח בכל הנוגע להתחדשות והחלמה עצמית. אולם,  מספר זה חשוף למחלות עור, כאבי מפרקים, שיעול, סוכרת, בעיות מעיים, שיתוק ובעיות לב.   בני המספר 3  עובדים טוב יותר כאשר הם עובדים לבד, מאחר שעבודה עם אחרים גורמת להם לעצבנות, כאבי-ראש, מיגרנות ובעיות עצבים אחרות.

מספר 4

זהו מספר מאד לא יציב הסובל מעליות ומורדות רגשיים קיצוניים. הם "מגנט" לתאונות וחוליים אבל מנגד, הם כמו חתולים בעלי תשע נשמות, נחלצים מכל הפגעים ונעמדים על הרגליים. הם נעשים חולים לעיתים רבות אבל יש להם כושר עמידה מרשים.  הם סובלים תכופות מעצירות,  גידולים, הצטננויות, שפעת ובעיות בכליות ובדרכי השתן.  הם גם בעלי נטייה גבוהה  להתמכרות לאלכוהול ובעיות בכבד, כתוצאה מאכילה מוגזמת של מזונות שומניים.

המספר 5

המספר 5 שולט על הדיבור, הזיכרון, הנחיריים, הידיים ומערכת העצבים. המחלות העיקריות הפוגעות במספר זה הן חוסר שינה, סוכרת, גידולים, דיכאון נפשי ויכולת גופנית ירודה, גמגום, אילמות, גידולים באף או בראש, עצבנות, שיעול, צרידות, מחלת גאוט בידיים וברגליים וסחרחורת.

המספר 6

בעלי המספר 6  צריכים להיזהר ממחלות הקשורות לריאות, הגרון, הלב, האף והראש. חיבתם היתרה לתענוגות בשרים הופכים אותם פגיעים למחלות של מערכות השתן והרבייה. מומלץ להם מאד, בגלל נטייתם לאכול הרבה ג'אנק פוד, לפתח משמעת עצמית ולשלוט בפיתויים ולאכול נכון, דבר שיסייע להם להימנע מלפתח סרטן.

המספר 7

בעלי מספר זה עצבניים מאד ופגיעים מאד מבחינה נפשית ועלולים לחלות לעתים קרובות בגלל הסביבה ואף בני אדם. הם  סובלים קשות ממתחים נפשיים וצריכים לגור במקום נקי מאוד.
הם נוטים לחלות במחלות רבות, כולל ברונכיטיס, הצטננות, אף, גודש, בעיות ראיה, דלקת שקדים, בעיות ריאה ונגעים בעור. מומלץ להם להימנע מחומרים משכרים ואדים מחומרי ניקוי. שינה ואוויר צח מועילים להם מאד.

המספר 8

זהו מספר חזק מאד מבחינת הבריאות, אך כאשר בני המספר הזה נעשים חולים, הם
נוטים לפתח כאבי שיניים או כאבי גב כרוניים. הם גם נוטים לפתח אפילפסיה, חירשות, צרעת, מיימת, נפיחות, זיהומי דם, כאבי פרקים, עצירות, שיתוק ואנמיה. הם צריכים להימנע מכל סוג של משקה משכר, או עישון. כדי לשמור על בריאותם הם צריכים לישון היטב, להשכים קום, לבצע פעילות  גופנית ולנשום אוויר צח.

המספר 9

מספר זה רגיש בצורה קיצונית. המספר 9 שולט על הראש, הפנים, הכליות, הברכיים, המפשעה,  שלפוחית ​​השתן, האיברים של דור, הלב ומחזור דם. הסיכונים הגדולים מבחינתם הם תנאים דלקתיים, אבעבועות שחורות, חצבת, כאבי ראש, חום מכל הסוגים, מיני מחלות ולחץ דם גבוה. בעלי המספר הזה הם אימפולסיביים, בגלל החרדות שלהם  והם מועדים לתאונות. לא פעם בריאותם רופפת בגלל פגיעה עצמית, או תאונות.