המשמעות של חודש אוגוסט

המשמעות של חודש אוגוסט עבור ילידי החודש

המשמעות של חודש אוגוסט, שהוא כידוע החודש השמיני בלוח השנה הלועזי. מבחינת תנאי מזג האוויר זהו כמובן אחד החודשים החמים ביותר, אבל מעבר לזה, הוא גם לח מאד – ולכן גם הכי קשה לנו . מבחינה נומרולוגית אין למזג האוויר קשר ישיר, אך אם מצרפים לקושי האקלימי, את שבתאי, המיוצג בנומרלוגיה ע"י המספר של החודש, 8, רואים קושי אמיתי, שכן תחת השפעתו הקשה ועולו הכבד של שבתאי, גורלו של העם היהודי הושפע מאד לאורך הדורות.

המשמעות של חודש אוגוסט עבור ילידי החודש נגזרת גם היא כמובן,  מהמספר 8 – מספרו של החודש בשנה הקלנדרית.  ילידי החודש נוטים להיות דואליים בחייהם. יש בהם שילוב מעניין של יעילות גבוהה והישגיות ולעומת זאת הם מקרינים ביישנות ושקט.

בני חודש אוגוסט מאופיינים כאנשי עסקים יעילים, יסודיים וחסרי פחד, בעלי משמעת עצמית גבוהההמשמעות של חודש אוגוסט ותפיסה מהירה העוסקים בעסקים הקשורים לאדמה וכסף. המשמעות של חודש אוגוסט מבחינתם, היא שלרוב הם ביישנים, מופנמים ושקטים ואינם נדחפים קדימה. הם יוצרים רושם מוטעה של שקט חיצוני, שאכן מצליח להטעות את האחרים.

במקרים רבים השקט הזה הוא רק מסווה לעקשנות, לעקביות ולכוח הפנימי העמוק שלהם, שמוביל ומנחה אותם באיטיות – אבל  בבטחה אל המטרה שאותה סימנו.

 

 המשמעות של חודש אוגוסט – צחקנים אך חשדנים

יש לציין עוד, כי בני חודש אוגוסט הם חברים טובים, אבל גם ציניים. הם אוהבים מאד להתלוצץ, אבל מצד שני הם בעלי אגו חזק. הם פגיעים, עקשנים, שומרי סוד נאמנים, אוהבי מחמאות ושבחים, זהירים, חשדנים ונחשבים לאחד מעמודי התווך בקהילה בה הם חיים בדרך-כלל, מקיפים אותם אנשים היודעים להוקיר את פועלם ומעשיהם.

מה עוד אפשר להגיד עליהם, על בני חודש אוגוסט, הרבה מאד, מתברר: הם אוהבי בית ומשפחה, קנאים ורכושניים לבני זוגם ונחשבים לנותני צדקה גדולים בסתר וכאנשים שתורת הנסתר מדברת אל לבם. ביניהם נמצאים מתקשרים, הילרים ומדיומים. הם עובדים כמנהלים, עצמאים, בנקאים, מרגלים, בלשים, אנשי כספים, אנשי הייטק, מיסטיקנים עורכי דין, ראשי מוסדות ועוד.