הורות

הורות היא חלק טיבעי מאיתנו, יכולת שהיא חלק ממה שהטבע צייד אותנו בו. בנוסף, מאחר שצורת החיים של המשפחה היתה פעם שונה לחלוטין, במסגרת קבוצתית מסודרת גרו  כמה דורות בתוך מיתחם משותף, היה ממי ללמוד ולהורים הצעירים היו למעשה חונכים שיכלו לכוון אותם, לסייע להם ולגדל ולחנך את הילדים עם הערכים המשפחתיים והחברתיים הנכונים.

הורות זה גם לדעת מתי להתערב ומתי לוותר

הורים כהורים צעירים וגם כאלה שצברו קצת "קילומטרים" בגידול ילדים, אתם נתקלים לא פעם באתגרים שמציבים לכם הילדים. אבל לא תמיד יש לכם את התשובות כדי לעזור להם.

לא תמיד הם גם מספרים לכם מה עובר עליהם ואתם נותרים עם הדאגות ועם הספקות לגבי מה צריך לעשות, מתי להתערב  ומתי להניח להם. אתם שואלים

שאלות לגבי טיב ההחלטות שלהם בנושאים שונים. אם לגבי לימודים וקריירה ואם לגבי בחירת בן או בת הזוג – ובכלל מתי הם יתחתנו, האם העבודה שמצאו טובה עבורם, או לא  וכמובן עוד הרבה שאלות קשות שלא מפסיקות להטריד כל הורה.

גם עם הורות הזמן לא מחכה

– אוכל לענות לכם, לתת לכם את הכיוון הרצוי לפעולה או להמנעות מפעולה בעזרת ניתוח נומרולוגי מפורט, כפי שרבים מאד מאלה שהגיעו אלי קיבלו. הזמן לא מחכה ובינתיים נקבעות עובדות שיהיה קשה מאד לשנות אחר-כך.

 

 

                                              התקשרו, כדי שתוכלו לקבל החלטות נכונות:                

                  שרונה 052-3500544