ניתוח שם – איתן

הנה הניתוח כפי שהועבר אל איתן:

שלום איתן,

המספר 11 - מספר מאסטר בנומרולוגיה ובעל עוצמה רבה

 בנומרולוגיה לכל אות יש ערך מספרי, כפי שאתה בוודאי יודע, לכן אם נבדוק את השם שלך יהיו הערכים המספריים של השם הפרטי:

איתן =  11 ( אפסים אינם נכללים בחישוב ).

1. המספר של השם הפרטי:    11 ( בדרך כלל מצרפים את הספרות אבל במקרה של מספר כל כך חזק, אסור לצמצם מס' כל-כך חזק לספרה 2)

המספר 11 המייצג את השם הפרטי שלך מציין שאתה אדם חזק עם יכולות מדהימות של כוח ועוצמה היכולים למנף אותך לכל מקום אליו אתה רוצה להגיע.

מספר כזה, איתן, דורש ממך להוביל אנשים בחוכמה ובעוצמה והם יעשו כל דבר מבלי שיתלוננו. הם למעשה יעשו הכל בשבילך אם לא תנהג ביד קשה כלפיהם.

המספר הזה משדר שחור ולבן בלי צבעי ביניים וקיימת בו אנרגיה חזקה מאד שצריכים להיות ערים אליה כדי לא לחיות במתח כל הזמן.

המספר 11 הוא מספר מאד עוצמתי בנומרולוגיה, איתן, והוא דורש מהאדם המחזיק בו לממש את היכולות הביצועויות הגבוהות שקיימות בתוכו ולהגשים

את פוטנציאל ההגשמה האישית הטמון בתוכו. בתוך השם קיימת אינטואיציה טובה שאתה יכול להשתמש בה, תמיכה באחרים וכושר ניתוח מעולה.

2. שם המשפחה (חסוי) = 16

לאחר צימצום = 1+6 = 7

שם המשפחה שלך, איתן, מצביע על היותך אדם רגיש מאד, פגיע ונוטה להסס, חברים ומשפחה נוטים להעזר בך בשל יכולת הנתינה הקיימת בך וכושר הניתוח המצויין שלך.

חשוב ומרכזי יותר הוא צירוף המספרים של השם ושם המשפחה – הנותנים יחד את מספר הגורל שלך,

מספר הגורל מתאר למעשה את התכלית לחייך, את המטרה העיקרית של היותך כאן והסיבה לחייך. הוא גם יתן לך את ההכוונה למה הדבר הטוב ביותר לעשות ולהשיג בו את התוצאה הטובה ביותר מבחינתך. מספר הגורל מבטא את זה שאתה צריך להגשים באופן העמוק והמלא – לא את המאוויים והרצונות האישיים, אלא את התכלית שלשמה הגעת אל העולם ולכן זוהי ההגשמה האמיתית שגם תביא את הס

יפוק העמוק ביותר.

מספר הגורל שלך, איתן, הוא:

9

(החישוב הוא כאמור חיבור של שני השמות שלך:  11 + 7 =  18 =  9 )

מה אומר אם כך מספר הגורל שלך?

כדפוס חיים מצביע המספר על מגמה שנמצאת אצלך בכל המספרים שאומרת שאתה חייב לראות את החיים מנקודת מבט רחבה יותר. עם כושר הניתוח, האמונה והאינטואיציה הנמצאים אצלך אין לי ספק שאתה יכול להיות מנהל וביצועיסט ממדרגה ראשונה. אל תתן להיסוסים ולרגישויות להשתלט ולהוריד אותך מהמקום אליו אתה שייך.

איתן היקר, מוטלת עלייך שליחות מבחינת מספר הגורל. עליך להיות אדם המסייע הומניטרית לעולם ולבטא את החזון של אחווה ורעות. נכון, זה נשמע גדול ומאיים, אך זו בעצם המהות הפנימית שלך. משום כך, אתה צריך לשחרר את העבר, לסלוח ולהוציא לפועל את האמת הפנימית שלך.  עליך לקחת את כל מערכות היחסים שלך מתוך פרספקטיבה סולחת ומוחלת ולהשתמש ביכולות האישיות שלך ולעשות את המיטב עם החיים בכל האמצעים שהחיים מעמידים לרשותך. חובה לכבד את צרכי הזולת, גם כאשר הרגשות האישיים מאפילים על השליחות הזו. יחד עם זאת, השמר שלא להפוך בעצמך לקורבן!

אין ספק, זה משחק די מורכב, מצד אחד לעזור לזולת ומצד שני לא להקריב את עצמך – ולתוספת, אסור לך להתערב יותר מדי בענייניו של הזולת ולמנוע ממנו ללמוד את הלקחים שהחיים שלו מלמדים אותו. כן, זה מורכב ואפילו קצת מבלבל, אבל אלה האיזונים שעליך כבעל מספר הגורל 9 לנווט ביניהם: לדעת להתערב כשצריך ולדעת להמנע כאשר צריך, אבל מתוך השקפה אוהדת וחומלת. בגדול, המוטו של חייך הוא שגם אם אין לך יכולת להציל את העולם, אתה עדיין יכול לעניק תקווה ופרופורציות לאנשים שאתה מעורב בחייהם.

איתן (וגם בת זוגו, שביצעה את הפניה אלי, מאחר שאתם בני-זוג וחייהם מחוברים אחד עם השניה): בעזרת הניתוח הזה שמבוסס על השם קיבלת נתונים חשובים אך חלקיים. עם זאת, כפי שוודאי הבנת, הניתוח הזה נכון לגבי כל האנשים שיש להם את המספרים שהשם שלך מייצג. אבל יש מספר אחד שמייצג רק אותך בלבד: מספר הזהות שלך. אוכל לתת לך מידע מפורט – ואישי – בעזרת ניתוח מספר הזהות שלך. ניתוח כזה מצריך עבודה ארוכה ומורכבת והוא בתשלום. אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר בטלפון (052-3500544 – לא בחג ובשבת), או לחץ כאן כדי לשלוח אלי מייל כדי לקבוע פגישת ייעוץ אישית ואין לי ספק שתצא ממנה נפעם ומחוזק, כמו כל כך הרבה אנשים שהיו אצלי לאורך השנים.

 

אני מזמינה אותך כמובן "לשוטט" כאן באתר שלי (את/ה כבר נמצאבו  למעשה) ולקרוא עוד דברים רבים על העולם המופלא של הנומרולוגיה ובמיוחד על הכח העצום של מספר הזהות.

אני מזמינה אותך גם לדף הפייסבוק שלי הנומרולוגיה של שרונה