איזו עבודה מתאימה לי – הכוונה עיסקית

איזו עבודה מתאימה לי – הכוונה עיסקית

איזו עבודה מתאימה לי – הכוונה עיסקית. "למה אני מתאים?" זוהי אחת השאלות הכי מטרידות אותנו, במיוחד בגיל הצעיר, אבל הרבה פעמים גם בבגרותנו ובשנים מתקדמות שלנו.  התחושות מהוות חלק בלתי נפרד ממערכת קבלת ההחלטות של האדם, לצד כל הנתונים האחרים, כאשר האדם בוחר מקצוע.

על תחושות, רגשות, אינטואיציות וחשיבה.

איזו עבודה מתאימה לי - הכוונה עיסקיתלעיתים הוא נוהה אחר מקצוע ולומד אותו אך לאחר זמן, ואפילו לאחר סיום התואר, התחושה המלווה אותו היא שהוא במקצוע הלא נכון.

כל התחושות הללו אינן מקריות, מאחר שעפ"י הנומרולוגיה, בחירת המקצוע הנכון תלויות במידה רבה מאד במספר תעודת הזהות, שם האדם, תאריך הלידה שלו. מספרים אלה "מכוונים" את האדם למקצוע הנכון עבורו, וכאשר הוא פועל בכיוון אחר, ה"אני הפנימי" שלו, המושפע

מאד מן המספרים שציינתי, מתחיל להפגין חוסר שביעות רצון – דבר שמתבטא בלבטים לגבי נכונות בחירתו במקצוע ומדרכו בחיים.

איזו עבודה מתאימה לי – הכוונה עיסקית: מה אומרים המספרים 4 ו-5?

המספרים: 4, 5 מצביעים על אדם מעשי הנמשך לדברים חומריים, בעל יכולת ריכוז גבוהה, כושר התמודדות עם אתגרים ובעל אינסטינקטים

חדים. בדרך כלל נמצא בעל מספרים אלה במקצועות הבאים:  רואה חשבון, ארכיטקט, כתב, מחשבים, הנדסה, סוכן מכירות, סוכן בורסה, פוליטיקאי, בדרן, עיתונאי, מפיק אירועים, קניין, עובד משרד החוץ, עורך דין, ממציא, רוקח, הנדסאי, טכנאי.

ומה אצלך? מה מתאים לך…?

(רמז: אני יכולה לעזור לך למצוא בדיוק את מה שמתאים לך!, כי איזו עבודה מתאימה לי – ייעוץ והכוונה עיסקית, זה לא רק סיסמה, אלא התחייבות).

 

[jotform id="32141895480456"]