ילידי חודש יולי

ילידי חודש יולי

ילידי חודש יולי

ילידי חודש יולי, משתייכים לחודש המייצג אינטואיציה, היסוסים, רגישות יתר, אנליטיות, דיסקרטיות ותמיכה באחרים.

מספר 7 הרוחני משפיע מאד על ילידי חודש יולי והרוחניות מהווה חלק בלתי נפרד מחייהם ,למרות שרבים אינם מודים בזה. הם נמשכים לנסתר ובורכו באינטואיציה גבוהה, ראיה על-חושית ולרבים יש חלומות-מקדימים על העומד להתרחש.

ילידי חודש יולי הם אנשים חרוצים, אמינים וכמובן כאשר מדור באנשים אמינים, הם ישרים, כנים. בין התכונות החיוביות הרבות שלהם אפשר עוד לציין את היותם אנשים רחבי לב, מנומסים, ידידותיים, תומכים פיזית ונפשית באחרים, סנטימנטליים, דיסקרטיים, אוהבי חופש תנועה, אנליטיים, חדי מחשבה, אנשי עבודה, זהירים, גאים בעצמם, בעלי נוכחות מרגיעה שמשפיעה על האחרים, מסורים מדי למשפחתם וקרוביהם ומגנים עליהם עד להתרוקנות פיזית ונפשית.
בדרך כלל הם שקטים, אלא אם חדר לחייהם מרכיב, או גורם כלשהו המערער את המצב היציב שלהם בדרך כלל – גורם המייצר אצלם סערת נפש והופך אותם – זמנית – מתוחים ונסערים. במצב שבו הם במצב הרגיל שלהם, כאשר אין בחייהם אלמנטים הטורדים את מנוחתם, הם אנשים סלחניים. מנגד, לצד הסלחנות הטבעית, הם לא שוכחים. תכונה בולטת נוספת שלהם היא שהם אוהבים לתהות על קנקנו של הזולת, לנתח את אישיותו ולברר מה מסתתר מעבר לחזותו החיצונית.

ילידי חודש יולי – ביישנוּת ופגיעוּת

לצד היותם אנשים טובי לב ומסייעים רבות לזולתם, ילידי החודש הזה, הם מאידך גיסא, הם ביישנים, פגיעים ורגישים. מדובר באנשים שאינם אוהבים דברים לא הגיוניים ושטותיים. כמו-כן הם נוטים לפרשנויות שונות לדברים הנאמרים והססנים בקבלת החלטות. ילידי החודש נוטים למצבי רוח והם דאגנים ביחס לעתיד. לעיתים הם הפכפכים ובלתי צפויים, עד כדי הרפתקנות ולקיחת סיכונים ונוטים לסרקזם וציניות, המעוררים כלפיהם אנטגוניזם, גם בקרב האוהבים אותם.

נמצא את האנשים המיוחדים האלה בכל תחומי הרפואה הקונבנציונלית וההוליסטית, במעבדות, במחקרים, כמוזיקאים, יועצים, מורים, משאבי אנוש, מטפלים מיסטיקנים, מתקשרים, פילוסופים ועוד.
לתשומת לבכם:
אדם ששמו מתחיל באות השביעית – ז' נוטה לפגיעות ורגישות יתר! מאחלת לכולכם חודש נפלא שמח ומהנה ומוגן,

תיאום פגישות יעוץ והכוונה 
שרונה הקמן – נומרולוגית
טלפון: 052-3500544

 

About the Author:

Leave A Comment