המשמעות של חודש אוגוסט

Home/הנומרולוגיה וילידי היום/המשמעות של חודש אוגוסט

המשמעות של חודש אוגוסט

המשמעות של חודש אוגוסט

המשמעות של חודש אוגוסט עבור ילידי החודש

המשמעות של חודש אוגוסט: החודש השמיני בלוח השנה הלועזי, הוא אכן לא חודש קל מבחינת תנאי מזג האוויר וכמובן כאחד מחודשי הקיץ החמים ביותר, הוא וטה להיות חם וקשה. מבחינה נומרולוגית אין למזג האוויר קשר ישיר, אך אם מצרפים לקושי האקלימי, את שבתאי, המיוצג בנומרלוגיה ע"י המספר של החודש, 8, רואים קושי אמיתי, שכן תחת השפעתו הקשה ועולו הכבד של שבתאי, גורלו של העם היהודי הושפע מאד לאורך הדורות.

המשמעות של חודש אוגוסט עבור ילידי החודש נגזרת גם היא כמובן,  מהמספר 8 – מספרו של החודש בשנה הקלנדרית.  הם נוטים להיות דואליים בחייהם. הם מאופיינים כאנשי עסקים יעילים, יסודיים וחסרי פחד, בעלי משמעת עצמית גבוהההמשמעות של חודש אוגוסט ותפיסה מהירה העוסקים בעסקים הקשורים לאדמה וכסף.
המשמעות של חודש אוגוסט מבחינתם היא שלרוב הם ביישנים, מופנמים ושקטים ואינם נדחפים קדימה. הם יוצרים רושם מוטעה של שקט חיצוני, שאכן מצליח להטעות את האחרים ומהווה במקרים רבים מסווה לעקשנות, לעקביות ולכוח הפנימי העמוק, שמוביל ומנחה אותם באיטיות ובבטחה אל המטרה אותה סימנו.

המשמעות של חודש אוגוסט – צחקנים אך חשדנים

בני חודש אוגוסט הם חברים טובים, ציניים, אוהבים להתלוצץ, בעלי אגו חזק, פגיעים, עקשנים, שומרי סוד נאמנים, אוהבי מחמאות ושבחים, זהירים, חשדנים ונחשבים לאחד מעמודי התווך בקהילה בה הם חיים בדרך-כלל, מקיפים אותם אנשים היודעים להוקיר את פועלם ומעשיהם.

מה עוד אפשר להגיד עליהם, על בני חודש אוגוסט, הרבה מאד, מתברר: הם אוהבי בית ומשפחה, קנאים ורכושניים לבני זוגם ונחשבים לנותני צדקה גדולים בסתר וכאנשים שתורת הנסתר מדברת אל לבם. ביניהם נמצאים מתקשרים, הילרים ומדיומים. הם עובדים כמנהלים, עצמאים, בנקאים, מרגלים, בלשים, אנשי כספים, אנשי הייטק, מיסטיקנים עורכי דין, ראשי מוסדות ועוד.

By | 2017-07-16T18:41:04+00:00 אוגוסט 2nd, 2016|הנומרולוגיה וילידי היום|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment