הכל כתוב סיפור מהחיים

הכל כתוב סיפור מהחיים

הכל כתוב סיפור מהחיים

הכל כתוב סיפור מהחיים

כשאני אומרת "הכל כתוב סיפור מהחיים", אני מתכוונת לכך, גם הפעם. את מושא הסיפור הפעם, פגשתי בערב בנות שהעברתי ברעננה לפני כשנה. לקראת הפגישה הנוכחית, כשהיא בת 48,ונראית צעירה מגילה הכרונולוגי, היו לי מספר ציפיות.

הכל כתוב סיפור מהחיים? לחיים יש תפניות מעניינות…

ניתוח מספרי תעודת הזהות שלה הצביע על בחורה מעניינת, חזקה, קרייריסטית ומצליחנית –  שהמזל עומד לצידה. לא טעיתי. ריפרוף בדפי חייה העלה ילדות מאושרת, מקובלת בחברה, תלמידה טובה ובעלת שכל, שכל הורה נכסף לקבל כמותה. כשציינתי שגיל 24 הכניס לחייה את אהבת חייה, את בעלה, אורו עיניה, "הבעל הכי טוב בעולם" אמרה.

"גיל 44 מציין שנה דינמית מלאת שינויים ומהפכים בבית ובעבודה ואילו 46 מציין רומן צדדי", אמרתי ועיניה הצטעפו. "נכון", השיבה "לפני חמש שנים הסתעפה החברה שלי לחו"ל ואני נבחרתי להקים בה את הסניף במקביל בעלי הפך לשותף במשרד בו עבד ושני ילדי למדו בתיכון. אי אפשר היה להעביר את המשפחה. לכן, בעלי ואני הגענו למסקנה שאני אסע לבד אתגורר שם חמישה ימים ואחזור הביתה לסופ"ש ארוך.

השנתיים הראשונות, היו קשות מתישות ומאתגרות עבדתי מבוקר עד ערב. בימי חמישי שבתי ארצה ביום ראשון טסתי חזרה. לפני כשנתיים סיימנו במשרד פרויקט שהצליח מעבר למשוער הזמנתי את העובדים לארוחת ערב והרמת כוסית שם התחיל הכל".

הכל כתוב סיפור מהחיים – והכל מסתדר

הכל כתוב סיפור מהחיים.

הכל כתוב. סיפור מהחיים.

"הוא" בן 32, נשוי פלוס שני ילדים, נאה, גבוה וחכם. "עבדנו יחד שנתיים ולא היה בינינו כלום. במסעדה לקראת סוף הארוחה הרים כוסית וחיבק אותי אליו. כולם צחקו, אבל בחיבוק הזה היה משהו אחר, משהו שמעולם לא היה בינינו. כששבתי לדירתי הוא ישב על המדרגות.

"מה אתה עושה כאן"? שאלתי הוא הישיר מבט התרומם משך אותי אליו בחיבוק ואמר: "אוהב אותך מרגע שראיתי אותך מוכן להתגרש למענך..תגידי כן".

"תגידי לי, מה אני עושה עכשיו? אני אוהבת אותו ואוהבת את בעלי". הדמעות נגרו ללא שליטה.

הבטתי בה בשקט כשאמרתי: "האם את בוכה מפני שאת אמורה לחזור ארצה,  או מפני שאת יודעת שזה הסוף?

היא הסתכלה בי בהפתעה. "אתמול הודיעו לי שאני חוזרת ארצה בסוף השנה גם זה כתוב…?!"

"הכל כתוב! כתוב שאת נשארת עם הבעל הכי טוב בעולם ולצידו אישה שעברה חוויה שלא תשכח לעולם".

About the Author:

Leave A Comment